Telefon Tavsiyesi ASUS Zenfone 6 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yaa :( şimdi mi söylenir bu?
Sen şimdi söylersen bende şimdi söylerim bana bir minibüs muhtemelen bayrampaşa forumda vardır akvaryum, careefour falanda hepsi 1 minibüs arabayla 10 dk bana :)

0MG90

0MG90

Üye
Alınır bence de. 6 beni çok cezbediyor, bırak Sony'i HTC'yi gel beni al diyor resmen:D

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
rom desteği olarak alınmaz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bi m8 değil tabii :D
Pino cihazda kızılötesi var mı kumanda özelliği falan o güzel oluyor derste projeksiyonları falan kapıyordum sıkılınca geçende de hastanenin koridorunda haberler vardı herkes televizyona bakıyordu ses yoktu telefonu çıkarıp sesini açtım millet şok oldu sonra reklam girdi kanal değiştirdim falan güzel oluyor yani :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
minoo

minoo

Üye
Pino cihazda kızılötesi var mı kumanda özelliği falan o güzel oluyor derste projeksiyonları falan kapıyordum sıkılınca geçende de hastanenin koridorunda haberler vardı herkes televizyona bakıyordu ses yoktu telefonu çıkarıp sesini açtım millet şok oldu sonra reklam girdi kanal değiştirdim falan güzel oluyor yani :D
Miracast var canım

minoo

minoo

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90

muttalip84

Üye
asus zenfone 6 sakın almayın ben aldım ıkıncı gunu sattım 250 tl zaarla ınanılmaz kotu kamerası var evın ıcnde yanı kapalı ortamda cekmıyor astıkmat gıbı cekıyor sakn almayın samsung note 2 vardı bende calıntı mukemmeldı o telefon ben samsungdan memnunum bence almayın ılla alıcam dersenız asusu ev ortamında deneyın karanlıkta demıyorum ev ortamında ınanılmaz koootttuuuu

Exdkiller

Exdkiller

Üye
    Konu Sahibi
asus zenfone 6 sakın almayın ben aldım ıkıncı gunu sattım 250 tl zaarla ınanılmaz kotu kamerası var evın ıcnde yanı kapalı ortamda cekmıyor astıkmat gıbı cekıyor sakn almayın samsung note 2 vardı bende calıntı mukemmeldı o telefon ben samsungdan memnunum bence almayın ılla alıcam dersenız asusu ev ortamında deneyın karanlıkta demıyorum ev ortamında ınanılmaz koootttuuuu
Yok ben aldım zenfone 6 kamerası gayet güzel gerek ev ortamında gerekse başka yerde.

minoo

minoo

Üye
İlginç. Bende hiç öyle bir sorun yok.