Püf Noktası asus telefonlardaki gizli fm radyo

Sponsorlu Bağlantılar

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
asus telefonlardaki gizli fm radyo
arkadaşlar asus telefonlarda fm radyo var fakat bu aktif değil ve menude gorunmuyor biz bunu nasıl aktıf hale getirecegiz onu anlatacağim
ilk olarak root explorer yada gelişmiş bir dosya yoneticisini yukluyoruz
root explorer linki
rootexplorer yukledikten sonra acıyoruz system app klassorunu buluyoruz ordan fm radyonun uzerine tıklayıp yukleme yapıyoruz ardından dosya yoneticisinden çıkıp fm radyonun tadını çıkarıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Death Punch

boyabatlı

boyabatlı

Üye
?herkes gizler samsung tamamen kaldırdı

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Evet Samsung kaldırdı ama asuslarda gizli bir şekilde duruyor bunu da tekrar kurulum yaparak kullanılabilir ek radyoya gerek kalmadan ve internet siz bir sekilde

Death Punch

Death Punch

Üye
Teşekkürler

ZaZuM

ZaZuM

Üye
arkadaşlar asus telefonlarda fm radyo var fakat bu aktif değil ve menude gorunmuyor biz bunu nasıl aktıf hale getirecegiz onu anlatacağim
ilk olarak root explorer yada gelişmiş bir dosya yoneticisini yukluyoruz
root explorer linki
rootexplorer yukledikten sonra acıyoruz system app klassorunu buluyoruz ordan fm radyonun uzerine tıklayıp yukleme yapıyoruz ardından dosya yoneticisinden çıkıp fm radyonun tadını çıkarıyoruz
Gelişmiş derken zaten Asusün kendi dosya yöneticisi de bir çok işlev mevcut ve yükleme yapmadan aynı yolu izlediğiniz de radyo apk sini buluyorsunuz
Hem o radyo yü aktif edince bu sefer yandaki ses tuşları ile telefonu sessize veya sesli ye alamıyorsun bir kaç arkadaş da da aynısı oldu

0MG90

0MG90

Üye
.apk olarak paylaşsanız daha iyi olurdu öyle oluyorsa
Teşekkürler bilgi için

ZaZuM

ZaZuM

Üye
Zaten cihazın içinde var tekrar indirmeye gerek yok ki hem indirsek. Bile aynı sürüm yüklü uyarısı veriyor

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Apk yi paylaşmaya gerek yok sistem klasorune ulaşabilen her turlu dosya yöneticisi olabilir ben ornek olarak verdim root exploreri
O
Gelişmiş derken zaten Asusün kendi dosya yöneticisi de bir çok işlev mevcut ve yükleme yapmadan aynı yolu izlediğiniz de radyo apk sini buluyorsunuz
Hem o radyo yü aktif edince bu sefer yandaki ses tuşları ile telefonu sessize veya sesli ye alamıyorsun bir kaç arkadaş da da aynısı oldu
O konuda birşey diyemem benim telefon değil ve eşim kullanıyor sikintilimi değilimi bilemiyorum

Üst Alt