Asus p535 pdavıet wm 6.1 wıth 6.5 style buıld 21018(rom)

Sponsorlu Bağlantılar

korsantv94

korsantv94

Üye
    Konu Sahibi
Asus p535 pdavıet wm 6.1 wıth 6.5 style buıld 21018(rom)
ASUS P535 PDAVIET WM 6.1 WITH 6.5 STYLE BUILD 21018

arkadaşlar son 5 gündür bu romu test ediyorum gerçekten çok kullanışlı manila da takılma vs yok ram kullanımı iyi şu ana kadar tesbit ettiğim bir eksiği yok...
YENİ TAVSİYEMDİR DENENMİŞTİR
DOWNLOAD:

KURULUM
Wm 6.1 rom kurmak
1.MiniSD Card Yardımıyla
1. Rom dosyasını indiriniz.
2. ( ASUS.UnlockLangID.exe) dosyasını minisd karta kopyalyıp çalıştırın
3. GalaxyII.nb0 dosyasını FAT format atılmış kartınıza kopyalayın
4. Usb bağlantısın yapın . Rec + Camera + Power and Reset tuşlarına aynı anda basın ve beyaz boot ekranı çıkana kadar basılı tutun.
5. Kırmızı bir bekleyin msj göreceksiniz işlem sona erene kadar bekleyin P535 ekranında soft reset yazısı çıkınca soft reset atın.
6.Upgrade ROM işlemi sona erdi lütfen tekrar Hard Reset atın (Press Navigate button + Reset) yükleme tamamlanmıştır.

USB yardımıyla ROM yüklemek
1.Active sync programını PC'nize yükleyiniz
2.Rom dosyasını indiriniz.
3.İndirdiğiniz dosyayı açınız içersinde bunlar olmalı: 1. You have got GalaxyII.NB0, AsusUpdateROM.cmd and USBLoader
4.ASUS.UnlockLangID.exe dosyasını MiniSd karta kopyalayın ve çalıştırın
5.Bilgisayarda Ctrl+Alt+Del tuşlarına aynı anda basarak task manager menüsünü çalıştırın ve MS Sync Process (Wcescomm.exe) programını siliniz veya durdurunuz veya üstüne çift tıklayarak active sync kapatıp yok ediniz.
6.P535 cihazınızı usb portundan bilgisayara bağlayınız.Press Rec+Power button (at the same time) and then Soft Reset (Press Rec+Power button util Boot Loader program startup you will see message Waiting).Kayıt +güç +soft reset butonlarına aynı anda basarak boot ekranı açılana kadar basılı tutunuz.
7.Double Click on file AsusUpdateROM.cmd to start Upgrade ROM (bu dosyaya gelip çift tıklayın ve upgrade başlasın) adımları izleyin 3-4 dakika bakleyin.
8.Please wait util red message display on P535 screen then Soft Reset one time. lütfen bakleyin kırmızı msj ekrana gelecek sonra soft reset atacaktır.
9.Upgrade işlemi sona erecektir tekrar hard reset atıp tüm oluşumların sona erdiğinden emin olmak lazım...Hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: asdorat, tıro, Şehriyar ve 1 kişi daha

aykut_1670

Üye
g900 olurmu bu

korsantv94

korsantv94

Üye
    Konu Sahibi
Başlığa Dikkat Et Bu ROM ASUS P535e Ait.....

eros_rose

Üye
yahu inmiyorrrrrr

theispir

Üye
saglammı teşekkürler

korsantv94

korsantv94

Üye
    Konu Sahibi
Link kontrol Edildi Link Çalışıyor....

ilhanmustafa

Üye
dostum öncelikle saol bana asus p535 ile birlikt egelen cd lazım elinizde varsa link edebilirmisiniz acaba

senkoylu

Üye
emeğine sağlık...

Şehriyar

Şehriyar

Üye
kardeşim ben bunu yapınca benim verilerim silinir mi acep

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hepsi silinir..hafıza kartına birşey olmaz sadece..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Teşekurler cevabın için

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
birşey değil..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
2 sorum daha olcak benim hard reset ve soft reset nasıl atılıyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
soft reset ön tarafta yanılımıyorsam küçük bir delik olur onunla atıyorsun..hard reset açma-kapama düğmesi ile kırmızı tuşa sürekli basıyorsun..bunları bir dene..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
ASUS.UnlockLangID.exe dosyasını birisi upload edebilirmi siteye

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
netten araştır bulursun..formatı attın mı bu arada?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
bu program olmadan atılmıcak yazmış arkadaş ondan deneyemedim netten buldum ama rapid share den indiremiorum 8 kb bi dosya ama inmio işte lanet program

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe rapidden bu aralar birşey inmiyor..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
aynen ya ne yapcaz anlamadım kafayı sıyırcam

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sakin ol yarın yaparsın artık..

Üst Alt