asus memopad 8 tablet kapandı açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

memocistan

Üye
    Konu Sahibi
asus memopad 8 tablet kapandı açılmıyor
Selamun aleyküm arkadaşlar bir iki senedir yatan asus memopad 8 var elimde, rootlamaya çalışırken kapandığını hatırlıyorum üzerinden zaman geçti, şimdi kullanmam gerekiyor, tabletin power tuşuna basınca açılma esnasında asus yazısı geliyor ama açılmıyor saatlerce öyle kalıyor, on/off tuşu+ ses tuşlarıyla recovery ekranına geçebildim ama recovery yapıncada açılmıyor çöpe gitsin istemiyorum lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi?

memocistan

Üye
    Konu Sahibi
Selamun aleyküm arkadaşlar bir iki senedir yatan asus memopad 8 var elimde, rootlamaya çalışırken kapandığını hatırlıyorum üzerinden zaman geçti, şimdi kullanmam gerekiyor, tabletin power tuşuna basınca açılma esnasında asus yazısı geliyor ama açılmıyor saatlerce öyle kalıyor, on/off tuşu+ ses tuşlarıyla recovery ekranına geçebildim ama recovery yapıncada açılmıyor çöpe gitsin istemiyorum lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi?
lütfen bilen söylesiiin

Claude Speed

Claude Speed

Üye
download mode'a alabiliyorsanız bilgisayardan odinle orjinal rom flashlayın büyük ihtimalle sorun düzelecektir.

memocistan

Üye
    Konu Sahibi
download mode'a alabiliyorsanız bilgisayardan odinle orjinal rom flashlayın büyük ihtimalle sorun düzelecektir.
biraz daha açmak mümkün mü? Download moda nası alacağım
Mesaj birleştirildi:

Seçenekler arasında

reboot system now
apply update from ADB
apply update from external storage
update image from external storage
apply update from cache
wipe data/factory reset
wipe cache partition

Bunlar var hangisidir bilmiyorum
Mesaj birleştirildi:

hocam odin samsung dışında kullanılabiliyormu? ve bilgisayarın tableti tanıması için kies gibi bir sürücü lazımmı?

Son düzenleme:
Claude Speed

Claude Speed

Üye
1. Asus ME181C stok ürün yazılımı
paketini bilgisayarınıza indirin ve
çıkarın.
2.
içindeki USB Sürücüsünü bilgisayarınıza kurun.
3.paketin içinde nasıl yapılacağını gösteren bir dosya bulunacak (ingilizce)
Mesaj birleştirildi:

NOT: dosya ve yapılma yazisi bana ait değildir. Nasıl yapılacağıyla ilgili dosya inglizcedir. Ben sadece kopyala-yapistir yaptm

memocistan

Üye
    Konu Sahibi
bu adresten
ASUS MeMO Pad™ HD 8 (ME180A) modeli (benim tabletin modeli) ne ait sürücüyü indirdim aynı yöntemler bununla olurmu?

Claude Speed

Claude Speed

Üye
deneyin büyük ihtimalle başarılı sonuç alacaksınız.
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

pardon iki kere yazdım

memocistan

Üye
    Konu Sahibi
hocam sürücüyü kuramıyorum nasıl yapacağım

Claude Speed

Claude Speed

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz

memocistan

Üye