Asus MeMO Pad 8" ( ME180A ) Kapandı Hiçbir Tepki YOK

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Asus MeMO Pad 8" ( ME180A ) Kapandı Hiçbir Tepki YOK
Merhaba arkadaşlar elimde bir Asus MeMO Pad 8" ( ME180A ) var format için gelmişti recovery mode'undan format atarken sahibi acele işim var dedi ( biraz da uzun sürdü format işlemi ) bende format atılırken acaba takıldı mı diye kapatıp tekrar deneyim dedim kapattım ama artık hiç açılmıyor ( Allah tan sahibi tanıdık :ehe ) ne şarj alıyor ne açılıyor

Bazı forumlarda bataryayı çıkarıp taktım düzeldi yazanlar olmuş ( bu MeMO Pad 7 için ) bende denedim sonuç aynı

Bazıları PC ye bağla 7-8 saat demiş denedim yine aynı ( bu da MeMO Pad 7 için )

Bazıları da power tuşuna uzun süre bas açılır demiş denedim yine aynı yine aynı ( tabi ki bu da MeMO Pad 7 için )

Bende bari yazılım atayım dedim ama bir türlü nasıl atacağımı bulamadım Asus un kendi sitesinde 2 adet yazılım mevcut ama nasıl atılacağına dair hiç bir bilgisi yok nasıl atılacağını bilen veya link atabilecek biri varsa şimdiden teşekkürler iyi forumlar
Arkadaşlar tableti PC ye bağladım PC gördü ama tablet hala açılmıyor bir bilgisi olan ?

minoo

minoo

Üye
Ses acma/kapama tusuyla guc tusuna ayni anda basili tutup dener misin? Once ses kapamayla dene, olmazsa acmayla dene. Sonucu yaz, yardimci olmaya calisayim sonuca gore.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Ses acma/kapama tusuyla guc tusuna ayni anda basili tutup dener misin? Once ses kapamayla dene, olmazsa acmayla dene. Sonucu yaz, yardimci olmaya calisayim sonuca gore.

cevap için teşekkürler ama servise gönderdim konu :locked:lenebilir

• Beğen
Tepkiler: minoo

memocistan

Üye
selamun aleyküm memopad 8 var bende de, rootlamaya çalışırken kapandığını hatırlıyorum üzerinden zaman geçti, şimdi kullanmam gerekiyor tabletin açılma ekranı asus yazısı geliyor ama açılmıyor saatlerce öyle kalıyor, on/off tuşu+ ses tuşlarıyla recovery ekranına geçebildim ama recovery yapıncada açılmıyor çöpe gitsin istemiyorum lütfen bilen varsa söyleyebilir mi ?

Üst Alt