Assassin's Creed: III - 2012


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
http://forum.donanimhaber.com/m_48254567/tm.htm#
Çıkış Tarihi:2012Brotherhood'da yarım kalan hikayesiyle serinin devamının geleceğinin sinyalini veren Ubisoft,bu ay sanat yönetmeni Mohamed Gambouz aracılığıyla 3. oyunun resmi duyurusunun en geç haziran ayına kadar gerçekleştirileceğini belirtti.

Ayrıca seriyle ilgili yeni bir açıklama yapan serisinin yapımcı ortaklarından Jean-Francois Boivin'in "Assassin's Creed 3 yeni düzenleme ve kahramana sahip olacak" açıklamasıyla Ezio'nun öyküsünün Brotherhood ile birlikte sonlanmasından sonra Altair'in öyküsüne geri dönebilme umudu taşıyanlara kötü haber verdi.

Oyun hakkında net açıklamalar önümüzde ki birkaç ay içinde gelecek olsada;Altair'den sonra Ezio'nun da hikayeden çıktığı net.Bu arada oyunla ilgili ortalarda dolaşan Teaser'lerin hiçbiri resmi değildir ki oyunun Mısır'da geçeceği şimdilik sadece tahminden ibaret olur.Ayrıca Pc'den önce konsola çıkması muhtemel.

Assassin's Creed serisinin yeni oyunu (29 Nisan itibariyle Revelations olacağı sızmış) yapımın ilk görüntülerine ulaşabilmemiz için oyunun Facebook sayfasından beğenmemiz ve diğer oyunculara yaymamız gerektiği yazılmıştı.Daha şimdiden yaklaşık 1.6 milyon beğeneni olan Assassin's Creed sayfası için, daha kaç kişiye ihtiyaç duyduklarını ve tabi ki de ilk teaser'ı merakla bekliyoruz.


Resmi Site: http://assassinscreed.uk.ubi.com/

 
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Merakla Bekliyoruz. Ubisoft Yaptığı Bütün Oyunlar Harika... :D
 
ilsrt

ilsrt

Üye
Oyun İstanbulda geçecek Sultan Süleyman Ezioya yardım edecekmiş:eheEzio'ya bu macerasında birçok yeni isim yardım edecek. İkinci oyun ve Brotherhood'ta Leonardo Da Vinci'nin yardımlarından yararlanmıştık. Assassin's Creed: Revelations'ta ise başta Sultan Süleyman olmak üzere Yusuf Azim ve Sofya Sorto'nun yardımlarını alacağız. Üstelik Yusuf Azim'in Master Assassin olduğu da belirtilmiş.

Bu da resmi
 
jumbat

jumbat

Üye
telefon oyunu ne zaman cıkcak 3 ü ???
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt