Assassin's Creed Abstergo Boot Screen(Açılış ekranı + ses)

NedenLan

Üye
Önce uygulamayı yükleyin.Telefon hafızasında uygulama klasörü(C:/boot) oluşacaktır.X-plore yada başka bir dosya yöneticisi ile uygulama klasörü(C:/boot) içinde ki startup.gif ve startup.mp3 dosyalarını bu klasörde ki dosyalar ile değiştirin.

Uygulama bana ait değil,sadece açılış ekranı bana aittir.Ayrıca kullanabilmek için telefonun HACK li olması gerekir.
Önizleme:

Link: Abstergo boot screen - Download - 4shared - ümit dinç

• Beğen
Tepkiler: ghstr

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

mertcank461

Üye
başka link yok mu

theeternal

theeternal

Üye
başka linke upload edermisin

yasinslms123

Üye
teşekkürler

Ysn152

Ysn152

Üye
Arkadaşlar Boot Ekranı NAsıl YApılıyo ? yani ben şimdi bu çağlarda bi gif bulsam yapsam olurmu ?

mehmet022

Üye
güncellestırme hatası verdi

Invoke

Invoke

Üye
Access Granted olması gerekirdi. :D

_YldZEneS_

Üye
başka site yokmuydu

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
Önce uygulamayı yükleyin.Telefon hafızasında uygulama klasörü(C:/boot) oluşacaktır.X-plore yada başka bir dosya yöneticisi ile uygulama klasörü(C:/boot) içinde ki startup.gif ve startup.mp3 dosyalarını bu klasörde ki dosyalar ile değiştirin.

Uygulama bana ait değil,sadece açılış ekranı bana aittir.Ayrıca kullanabilmek için telefonun HACK li olması gerekir.
Önizleme:

Hay saolasın kardeş tamda aradığım program başımın etini yedi bu boot ekranı en sonunda oldu çok :tşk:

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ben dropbox a upload ettim isteyen olur Google Drive da upload ederim
Buradan indirebilirsiniz
hatta onu da ekleyeyim Buradan da indirebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
bende buraya upload ediyim link kırılabilir :)

Ekli dosyalar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

Önizleme:

@Buğra hocam Custom ROM larda güzel bi boot ekranı olabilir ;)

Üst Alt