Haber Asphalt Extreme Mağazada


papakudioflu

papakudioflu

Admin
apps.59586.13510798887548491.8bee0a00-f735-4952-b661-084af1996609.jpg
Gameloft'un yeni oyunu Asphalt Extreme Windows uygulama mağazasında yerini adlı. İşte yeni bir heyecan ve Extreme yarış oyunlarını sevenler için tasarlanan oyunun mağaza açıklamaları:

Asphalt Xtreme ile bilinmeyene doğru yola çık! Kum tepeciklerini aş, kanyonlardan geç, çamurda drift yap ve rakiplerini uçarak geçip bitiş çizgisine ulaş!
• 35 CANAVAR MAKİNE: Canavar kamyonda içindeki canavarı açığa çıkar. Muscle car ile hız tutkunu besle. Ya da buggy, kamyonet, ralli arabası, SUV veya kamyon sürerek pistte kendinden geç!
• TARZINI ORTAYA ÇIKAR: 7 arazi aracı türü, oyun akışına eşsiz bir renk katıp sürekli olarak yepyeni ve zorlayıcı deneyimleri keşfetmeni sağlıyor.
• EN BÜYÜK MARKALAR: Arazi yarışı denince akla ilk gelen Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet gibi markaların lisanslı motor gücünden faydalandık.
• GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyuncuyla herkese açık oyunda kafa kafaya mücadeleye giriş! Karşılaşacağın ciddi rakiplere karşı en iyi oyununu sergile!
• DÜNYA YARIŞ PİSTİN OLSUN: Svalbard'ın buzulları, Nil Vadisi'nin kum tepeleri, Tayland'ın Phuket adasının zengin ormanları, Detroit'in çelik fabriklarının endüstriyel gücü gibi dünyanın dört bir yanından daha pek çok egzotik mekanda yarış.
• ARACINI KİŞİSELLEŞTİR: Arabanın gücüne güç katmak mı istiyorsun? İçinden arabanın tarzını zenginleştirmek mi geliyor? Tüm bunlar için etkileyici bir yükseltme koleksiyonu var.
• ARAZİ DENEYİMİNİ SONUNA KADAR YAŞA: 5 oyun modu, 400+ Kariyer etkinliği, 500+ Ustalık meydan okuması, Sınırlı Süreli Etkinlikler ve daha da fazlasıyla, dolu dolu gelen yeni içeriklere hazırlan!
• RAKİPSİZ BİR DENEYİM: Başka hiçbir yarış oyununda bu kadar etkileyici grafikler ya da akıllara zarar bir aksiyonu bulamazsın. Hadi deponu doldur ve gaza bas!

Gameloft'un yaklasik olarak 1.05GB boyuta sahip yeni oyunu Asphalt Extreme'i buradaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: sahte_suhte, Aybars1979 ve ceza87
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Sağlam bir yarış oyununa benziyor. İndirmeye değer mi bilmiyorum açıkçası. Deneyimleyen arkadaşlar bilgi verirse indiririm
 
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
sunucu bağlantı sorunu var hiçbir şekilde giremiyorum
 
xmustx

xmustx

Üye
Oyun güzel olmuş arkadaşlar
 
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
internet istiyormu oynamak için?
 
xmustx

xmustx

Üye
Evet
 
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Arkadaşlar bende neden giriş sorunu var. Bir yolu varsa söyleyin lütfen
 
Üst Alt