Asphalt 6 & Dungeon Hunter 2 Multiplayer OYUNCU LİSTESİ MAXİCEP!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Jan

Jan

Üye
Var ayıpsın :DJirincim ekleyin C=

• Beğen
Tepkiler: oktayksen

kralveben

kralveben

Üye
arkadaşlar asvalt6 kuramıyorum yarıya kadar kuruyor yarıya gelince yuklenemiyor diye hata veriyor acaba neden daha ônce kurmuştum 2 önce silmıştim şimdi kuramıyorum

Jan

Jan

Üye
Başka bitane indir son versiyonunu bul..

Jan

Jan

Üye
Rica ederim.
;)

OFFCENT

OFFCENT

Üye
Teşekkür Ederim :)

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
arkadaşlar ben Asphalt 6 adrenalin de ne bölüm geçebildim nede arabaları açabildim nokia 808 kullanıyorum oyunda free race-get game-more games hepsinde nete bağlanıyor cash racede 1 bölüm var oyunu kazanıyorum hiç bir şey olmuyor sadece kariyer parası veriyor bölümleri nasıl geçeceğim bu oyunun hilesi,savesi varmı?

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Carrier de oynayacaksın tüm bölümleri 5 yıldızlı olarak geçmeye çalış her yarışda açılıyor araçlar satın alıyorsun.. Sonra geliştiriyorsun nete bağlanamaz çünkü gameloft kaldırdı üyelik filan da alamıyorsun dostum .. Sen dediğim gibi oyna kariyer den sonra diğer yarışlarıda oynarsın.. kolaygelsin

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
oyunun kendisi zor yaw 2 tane araba açık,kariyerde nassau diye bir yer var yarışı kazanıyorum ediyorum bir mok olmuyor :)) oyunun savesi yada hilesi lazım sende varmı?
bölümü geçemezsem sileceğim oyunu bıktırdı lanet ne yıldız veriyor ne star......

• Beğen
Jan

Jan

Üye
Aaaaa :) hocam öyle deme ben bitirdim yine baştan oynuyorum :) sen savesini al en iyisi oyunlar bölümünde var..

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
forumun neresinde linkini buraya kopayalarmısın
birde telefon hacksiz savesini atabilirmiyim normal şekilde

SaKo98

Üye
Online neden kaldirildi yhaa :(

Jan

Jan

Üye
Çünkü artık symbian ölü yani geliştirme yeni uygulama oyun vs.. Gibi şeyler çıkarılmıyor. Oyun savesi için hack gerekmez sadece x–plore uygulamasını indir yükle save dosyasını indirdiğin yerde neyi nasıl yapacağın yazıyor başka bi soru ?

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
İsterseniz .sis dosyasını paylaşayımsizin için kolaylık olur :)

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
Savenin

SaKo98

Üye
Dungeon Hunter 2 online kaldirildi mi?

Jan

Jan

Üye
Hayır gameloft un online i kaldırıldı diye biliyorum gerçi oda gameloft ama ne bilim ashalt 6 da online oynanmıyor :/

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
savesini kim paylaşacak bu oyunun jan linkini alta yazarmısın ve nereye atacağım bu saveyi?
-x–plore uygulaması hacksiz telefonlara yüklenip çalışırmı?

• Beğen
Jan

Jan

Üye
hangi oyununkini istiyorsun infazcı?Elbette yüklenip çalışırda yalnız o saveyi atacağın yeri açamayabilirsin :S rompatcher yamalarının açık olması lazım sanıyorum hem hack le gitsin telefonu napacan mezaramı götüreceksin :)

Üst Alt