Askerlik Çabuk Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Askerlik Çabuk Yardım
meslek seçin diyor yoklama başvurusu yapıyorum e devlet üzerinden
Bilişim teknolojileri bölümünü bitirdim.
lisede
meslek olarak ne seçmeliyim ?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
bilişim teknolojileri seç. büyük ihtimal masa başında olursun.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
ben de bu bölümü bitirdim. askerliğimi cezaevinde yaptım. cezaevinin ana giriş kapısında görevliydim. genelde masa başıydı. açık görüşler olduğunda yoruluyordum ama hiç nöbet tutmuyordum. ancak oraya gittiğinde herkese bilgisayardan anladığını söyleme. komutanların evlerinden bilgisayarlarını getirir, hafta sonunu o bilgisayarları tamir etmekle geçirirsin. hayırlı tezkereler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
ben de bu bölümü bitirdim. askerliğimi cezaevinde yaptım. cezaevinin ana giriş kapısında görevliydim. genelde masa başıydı. açık görüşler olduğunda yoruluyordum ama hiç nöbet tutmuyordum. ancak oraya gittiğinde herkese bilgisayardan anladığını söyleme. komutanların evlerinden bilgisayarlarını getirir, hafta sonunu o bilgisayarları tamir etmekle geçirirsin. hayırlı tezkereler diliyorum.
Komutanlarla aramızın iyi olması bir nebze iyi olmaz mı?
Ayrıca haftasonu tatili boşa mı gider demek istiyorsun?

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Komutanlarla aramızın iyi olması bir nebze iyi olmaz mı?
Ayrıca haftasonu tatili boşa mı gider demek istiyorsun?

Benim size tavsiyem, ne her işten kaçın ne de her işe atlayın. İllaki bir yerde üstünüze kalacaktır ama bilgisayardan anladığınızı söylemek istiyorsanız da komutanlarınızın tamamına değil de, aranızın iyi olduğu komutanlarla bunu paylaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Bilişim teknolojisi olduğunu söylersen gazinoda tv nin uzaktan kumanda sorumlusu olursun, siz nereyi açarsanız orayı izlemek zorunda kalırlar. Bizim sorumlu urfalı biriydi ibrahim tatlıses dinlemekten izlemekten içiniz dışımıza çıkmıştı.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bilişim teknolojisi olduğunu söylersen gazinoda tv nin uzaktan kumanda sorumlusu olursun, siz nereyi açarsanız orayı izlemek zorunda kalırlar. Bizim sorumlu urfalı biriydi ibrahim tatlıses dinlemekten izlemekten içiniz dışımıza çıkmıştı.
:ehe

Üst Alt