Asker mesajları ( Asker Hazır / SMS Mesajları )

Sponsorlu Bağlantılar

dreamgirls

dreamgirls

Üye
    Konu Sahibi
Asker mesajları ( Asker Hazır / SMS Mesajları )
* Dağların tepesine, eşkıyanın alnına, kızların kalbine ölümsüz Mehmetçik yazacağım.

* Merhaba ben bahriyeliyim liman liman gezerim, aklıma eser kız tavlarım aklıma eser gemi temizlerim.

* Bu ülke seninle gurur duyuyor. Vatanı görevinde başarılar. Adam olmak adına son şansını da iyi değerlendirmeni dilerim. :)

* Gece nöbetlerinde beni aklına getirmemeye çalış. Uyurken üstlerine yakalanmanı istemem.:)

* Spora gidememekten yakınıyordun ya. İŞte spor senin ayağına geldi. İyi değerlendir.

* Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış: "Ay akşamdan ışıktıııır?"

* Vatan sana emanet. Göster kendini. (yine de çok sivrilmemeye çalışırsan senin için daha hayırlı olacak galiba.)

* Sen askerdeyken buraları bize emanet. Otomobilinin anahtarlarını vermeyi düşünmez misin? Arada bir çalıştırmam içi tabi :)

* O güzel askerlik anılarını anlatacağın günleri sabırsızlıkla bekliyorum! Sen yeter ki çabuk gel, ben dinlemeye razıyım :)

* İlk başlarda kaç gün kaldı yerine kaç gün geçti diye sayarsan senin için daha kolay olacaktır. Gel teskere gel. Gönlümüz seninle.

* Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun, asker ocağında rahat uyu bitanem.

* Şafak değil sensizlik beni acıtan! Seni çok özledim bitanem...

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Güzel Mesajlar Ellerine Sağlık

canturgay

canturgay

Üye
evet... bu aralar lazım olabilir bunlar...:)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
askerliğede az kaldı sanırım :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
ee 3 sınıfın yarısı bitti 4 ten sonra askeriz :turkiye:

toprakumit

toprakumit

Üye
Asker olduğum için tam bana göre paylaşım için saol ;) :oke: