Artık İnternet Kopmayacak ! % 100 Çözüm Burda (Özelikle 8 mhps Geçen ve kopma yaşanyanlar buraya)

Sponsorlu Bağlantılar

ungood20

ungood20

Üye
1mb akar =)

Telekom39

Üye
mühendis beyin dediği doğru adsl arızalarının yüzde 80 ı ev içerisindeki aksaklıklardan eski ankastre sistemlerinden kaynaklanıyor.Ama milletimiz internet kopunca ilk telekoma küfür ediyor:) Telekomun tek kötü yani herkesi arayıp olcak olmayacak yere 8 Mb reklam yapması..onun dısında nelerle karşılaşıyoruz iki modemi üst üste bağlayıpda bu coklayıcı diyen mi istersiniz:))sonra hızım niye düşük e kardeşim iki modemi üst üste bağlamak gibi bir mühendislik dehası yaratmışın suç kimin yavaşsa kopuyosa:) alınan az bakırlı kablolar 1 iki liralık splitterler cama kapılara sıkıştırılan kablolar splitter olmadan alınan paralel telefonlar vs vs hepsi etkendir..biride splitterin line ina girmiş diğer ucuda ek yapmıs modem yazan yere girmiş:))yani bunlar birkaçı daha nicesi var tüm bunları düzgün yapın modemizden memnun değilseniz hediye edilen değilde sağlam bir marka alırsanız sorununuz minumuma iner

daniel2039

Üye
tamamen alt yapı ve santrale olan mesafe ile alakalı birşey arkadaş mühendislere bile taş çıkartmış kendi değimiyle ama maalesef yani..

nc99

nc99

Üye
...sağoalsın modemi güncelledim inşallah geceleri kopma olmaz sana güveniyorum..........

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
ya saten nekadar net ve kesin 8mbps verebilirlerki ayrıca forum başlığın yalnış olmuş
anca ttnet dolabına yakın olcanda öyle 8mbps gelicek hikaye bunlar

enescebeci

enescebeci

Üye
saol

--------------- Ekleme ---------------

:box:box:kop::islik:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

assaddsa

dogget116

Üye
kardeş çoook güzel bi konu açmışsın bende bu sorunu yaşıyorum.huawei echolife hg521 firmware modem kullanıyorum sürekli netim kopuyor banada bi yardım edersen sevinir ayrıca ttnet artık bu modemleri dağıtıyor kullanırlığı artı.en kısa zamanda cevap verirsen çok sevinirm.internetten hiçbir doya indiremiyorum...:ağlarım:

gazbakkal

Üye
Benim Hergün Kopuyor Çünkü Buldugum Yerde Hat Direğine Kampuyon Çarptı Onarıldı Fakat Gene Çarptı Gene Onarıldı 3. Kez Çarptı Direkli Anayola dikerse Bu Turk Telekom Olacagı Bu Arıyoruz 5 ay sonra geliyorlar günde en az 15 defa ara ara kopa yaşıyorum TT NET Ten Tamamen Bağımsız Bir Telekominasyon Olsa Keşke

maxirabit

maxirabit

Üye
Koptumu her türlü kopuyor,bulunduğun yerdeki santral ve kablo sorumlusu.

pepsi3

Üye
Benim Modem ZTE ZXNH H108N Marka Bunun Firmware Güncellenemesini Nasıl Yapabilirim?

maviş006

Üye
internet sorunu olanlar bir incelesin...

g_244724

tp link nasıl oluyor

Üst Alt