Artık ÇALIŞIYOR !! Kanka Msn (En Ucuz Msn Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

--------------- Ekleme ---------------

abi harika bir msn programı ben hemen hemen tüm msn leri denedim mig33 bing e buddy ki bunlar ucuz olduğu söyleniyor(!)
hepsini sutlayın
kanka MSN size yeter
ben debemek amacıyla tam 12 saat açık kaldım sadece 50 kb gitti ....
yani bir kontör...

aynen öle işte saten baktım karşılaştırma yaptım en az bu yiyo

loisgarcia

Üye
benim tel 6630 yükledim ama oturum açmıyor hata veriyor anlamadım. turbo msn var o açılıyor

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
mesut öncel

mesut öncel

Üye
cok gsl program ama heryerde cekmior bu baglantı kopuo yazıo bır yardım

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cok güzelbi paylasım telefonm 6630 hiç hata vermio hattım avea 1 haftadır hrgün giriom 1 kontör bile yemedi süper bişey mutlaka indirin:yuru
aynen telsim ve avea internet için en iyisi bende 1 haftadır giriyom 1 kont yemedi ama live msnden giriyom ben :D:D

austundag

Üye
Az kontör gidio.Ama bende kişiyi engellediğimde listemden cıkıo o kişi. Tek sorun bu.:(6630

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
Az kontör gidio.Ama bende kişiyi engellediğimde listemden cıkıo o kişi. Tek sorun bu.:(6630
hayır çıkmıyo sadece online kişilerle konusabildiğin için orda görünmüyo sadece o istersen ayarlardan tümünü göster dersen gözükecektir.

corchy

corchy

Üye
bakacaz

forewer_53

forewer_53

Üye
Kişi listeleri çok kalabalık olan arkadaşlar için bir ip ucu vereyim;
Ayarlardan, Grup içeriğini "Sadece Çevrimiçi" olarak ayarlarsanız,
oturum açtığınızda sadece çevrimiçi kişiler yüklenerek, gereksiz GPRS sarfiyatını engellemiş olursunuz..
Bu özelliğin bir artısını daha söyleyeyim; Bu şekilde oturum açtığınızda,
siz farkında olmadan online olup, ardından oturum kapatan kişilerinizi, kişi listenizde offline olarak görebiliyorsunuz.

Ayrıca ben genel bir görüşümü belirtmek istiyorum; Eğer cep telefonundan messenger programı kullanıyorsanız,
yeni alınmış (gereksiz kişilerinizden arındırılmış) ve temiz bir hotmail hesabı kullanmak, çok daha mantıklı ve pratik oluyor arkadaşlar. Hem zaman, hem kullanım, hem de ücretlendirme açısından.

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
Kişi listeleri çok kalabalık olan arkadaşlar için bir ip ucu vereyim;
Ayarlardan, Grup içeriğini "Sadece Çevrimiçi" olarak ayarlarsanız,,
oturum açtığınızda sadece çevrimiçi kişiler yüklenerek,, gereksiz GPRS sarfiyatını engellemiş olursunuz..
Bu özelliğin bir artısını daha söyleyeyim; Bu şekilde oturum açtığınızda,,
siz farkında olmadan online olup, ardından oturum kapatan kişilerinizi,, kişi listenizde offline olarak görebiliyorsunuz.

Ayrıca ben genel bir görüşümü belirtmek istiyorum; Eğer cep telefonundan messenger programı kullanıyorsanız,,
yeni alınmış (gereksiz kişilenizden arındırılmış) ve temiz bir hotmail hesabı kullanmak, çok daha mantıklı ve pratik oluyor arkadaşlar. Hem zaman, hem kullanım,, hem de ücretlendirme açısından.
evet güzel tespitgler teşekkürler.... bende aynısını yapıyorum

djcakir

Üye
n73 te sorunsuz çalışıyor!!

rıfkı45

Üye
butun
hatlarda calışrmı bu velet

forewer_53

forewer_53

Üye
Programın çalışmadığı yeni nesil telefon hemen hemen yok gibi. Her modele uyumlu..
Yalnız, bazı markalarda(Samsung gibi..), kurulumu biraz zahmetli.. Bu yüzden, wap bağlantınız ile programı telefonunuza direkt indirerek kurmanızı öneririm.

baris.sarak

baris.sarak

Üye
aveada kaca patlar ben su 1 haftalık paketlerden kullanıorm

m.yasin

Üye
arkadaşlar pro çalışıyo baya güzel olmuş palaşana tşk ediyorum

gsmgs

gsmgs

Üye
saol KANKA

YCK13