Artık ÇALIŞIYOR !! Kanka Msn (En Ucuz Msn Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

AKIN81

Üye
ya ben yukledım jad olanı 6630 a bırz calıstı yıne sorun cıktı error dıor kntr gıdıyo yınede ama baglanamıyorum sunu bı yapn ya cok gslll bıkere gırdım bıdaha gıremedım hata veriyooooo

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
ya ben yukledım jad olanı 6630 a bırz calıstı yıne sorun cıktı error dıor kntr gıdıyo yınede ama baglanamıyorum sunu bı yapn ya cok gslll bıkere gırdım bıdaha gıremedım hata veriyooooo
ben daha hç giremedim hata veriyo ama düzelir yakında beta sürüm yha ondan

forewer_53

forewer_53

Üye
Arkadaşlar.. Program, şu an piyasadaki en az GPRS kullanan program olarak dikkat çekiyor. Özellikle Vodafone ile beraber kullandığınız taktirde bu farkı siz de görüceksiniz.
Fakat program henüz Beta aşamasında olduğu için bazı sorunlar çıkabiliyor. Özellikle,
"SymbianOS Error"
hatası.. Eğer mevcut bağlantı ve ayarlarınızda herhangi bir sorun yoksa, bu hata sadece sunucu kaynaklı bir hatadır.. Yani geçici bir durum.. Bir süre sonra tekrar bağlanmayı deneyerek, oturumunuzu açabilirsiniz.. Güle güle kullanın.

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar.. Program, şu an piyasadaki en az GPRS kullanan program olarak dikkat çekiyor. Özellikle Vodafone ile beraber kullandığınız taktirde bu farkı siz de görüceksiniz.
Fakat program henüz Beta aşamasında olduğu için bazı sorunlar çıkabiliyor. Özellikle
"SymbianOS Error"
hatası.. Eğer mevcut bağlantı ve ayarlarınızda herhangi bir sorun yoksa, bu hata sadece sunucu kaynaklı bir hatadır.. Yani geçici bir durum.. Bir süre sonra tekrar bağlanmayı deneyerek, oturumunuzu açabilirsiniz.. Güle güle kullanın.
evet çok doğru ancak arkadaşım hata versede tekrar giriyo 2. de bende oda olmuyo ayarlarda tamam

forewer_53

forewer_53

Üye
Bazı zamanlar, bir kullanıcı oturum açabilirken, diğer bir kullanıcı oturum açamıyabilir. Yani siz bağlantı kurduğunuz bi'anda,
arkadaşınız hata alabilir..
Söylediğim gibi; bağlantı ve ayarlarınızda bir sorun olmadığından, bir süre sonra oturumu açabilmeniz gerekiyor.

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
Bazı zamanlar, bir kullanıcı oturum açabilirken, diğer bir kullanıcı oturum açamıyabilir. Yani siz bağlantı kurduğunuz bi'anda,
arkadaşınız hata alabilir..
Söylediğim gibi; bağlantı ve ayarlarınızda bir sorun olmadığından, bir süre sonra oturumu açabilmeniz gerekiyor.
İlginç ama beklicez hala beta program yakında yaparlar hatalarda gide riyi olur bende bi arkadaşta gördüm buraya ekledim işte

forewer_53

forewer_53

Üye
Kaç gündür deniyosunuz programı?

_furcht_

_furcht_

Üye
süperrrrrr :):):)

aqa

Üye
hacu ne kadar sürede kaç kontr gidiyo bilen varmı yaww :s

FeNeRLee_

Üye
yaw msn acılıyo ama kişileri göstermio ne iştir anlamadım

AKIN81

Üye
beyler ben yaptım en sonunda bakın once jad olanı yukleyınn sonra acın msneye gırın ust uste 4 veya 5 kez deneyın telefonu acıp kapatın tekrar gırın bıkere hata veriyo ondan sonra duzelıyo ben yaptım tavsıye ederım 6630 ıcın ama super bısı

--------------- Ekleme ---------------

bakın kısılerı nası gosterı bılıyomusunuz? ayarlardan sadece cevrım ıcı deılde hepsını goster var ordan oluyo tekrar goster dedıgınde msneden cıkıp tekrar gırmelısın ozman gosterıyo ama bence cevrım ıcılerı gosterın daha az kontur guıdıooo anlatabıldıysem ne mutlu bana

Ben vallha sabahtan akasam kadar duruyorum klobaytı cok az gıdıooo en fazla 1-2 knturum dıdıo

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
beyler ben yaptım en sonunda bakın once jad olanı yukleyınn sonra acın msneye gırın ust uste 4 veya 5 kez deneyın telefonu acıp kapatın tekrar gırın bıkere hata veriyo ondan sonra duzelıyo ben yaptım tavsıye ederım 6630 ıcın ama super bısı

bakın kısılerı nası gosterı bılıyomusunuz? ayarlardan sadece cevrım ıcı deılde hepsını goster var ordan oluyo tekrar goster dedıgınde msneden cıkıp tekrar gırmelısın ozman gosterıyo ama bence cevrım ıcılerı gosterın daha az kontur guıdıooo anlatabıldıysem ne mutlu bana

Ben vallha sabahtan akasam kadar duruyorum klobaytı cok az gıdıooo en fazla 1-2 knturum dıdıo

dostum takip ettiğin için teşekkürler ben live msn den 24 saat de girsem kont gitmiyo nedenki ??

dostum denedim sorun giderilmiş saten direk ilk denemede açtı

aqa

Üye
ii bi prog tawsiye ederim
:oke:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
hadi hayırlısı bakalım gecen aydan kalma 100 mb internet var bir deniyeli inşallah symbianıada çıkar :D

lgkg300

lgkg300

Üye
:oke:

abi harika bir msn programı ben hemen hemen tüm msn leri denedim mig33 bing e buddy ki bunlar ucuz olduğu söyleniyor(!)
hepsini sutlayın
kanka MSN size yeter
ben debemek amacıyla tam 12 saat açık kaldım sadece 50 kb gitti ....
yani bir kontör...

Üst Alt