Artık ÇALIŞIYOR !! Kanka Msn (En Ucuz Msn Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

bekirakin

Üye
ya bu kanka msn i bi türlü ayarlıyamadım 1 kere girdim geçen akşam 1 daha giremedim paso oturumuzunu açılamadı lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyo bütün gündür nasıl girebilirim.avea paker veride var haftalık 8 kont olandan 5mb lık.telefonum 6220c symbian özellik vardır.n73 filan tüm nokialarla uyumludur.

the_pıslık

Üye
bnd 6300 war olmuyo lmsn war oda çalışmıyo ayarlarını harfı harfıne noktası noktasına gore yaptım olmuyo sınır oldum yaa bırı eap yazsın

sezo1334

Üye
kardeş ben denedim güzl caalışıyor emegine saglık

süleymanabi

Üye
arkadaslar e63 telefonumu güncelledim kanka msn yi kurdum ama bir türlü calıstıramadım.
apn ayarını kontrol et dediler ama apn yi bulamadım sorun bendemi acaba bilemiyorum:)

icexxx

Üye
Arkadaslar kankamsn de hatami var?daha bugüne kadar kullaniyordum bugün baglanti kurulmuyur neden acaba

jesus07

Üye
evet açılmıyo artık kanka msn siteleride açılmıyo bilen varmıdır acaba ne zaman düzelir bu problem

saloon

Üye
ya çalışmasına çalışıyo ama ourum açılmadı diyo her seferinde kafayı yiycem

safa yuman

Üye
ya kardeşler ben büyük bi sorunum var ben indirdim kanka msnyi telefonun neresine atıp kuracagımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen acil

rambo_009

Üye
ne kadar kontör gidiyo...

Berlin Boleyn

ya kardeşler ben büyük bi sorunum var ben indirdim kanka msnyi telefonun neresine atıp kuracagımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen acil

telefonum nokia e 71 bende ''yükleme'' diye bir dosya var oaraya düştü.

kanka msni indireli baya oluyor ama çoğunlukla hep sistem hatası veriyor bende msn.com giriyorum msnime.

aynı dertten muzdaripim lütfen bir cevp verin bukadar insanı bekletiyorsunuz.görmüyormusunuz be...:off:

erol1453

Üye
EMEĞİNİZE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN VE YAPIMI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER SÜPER Bİ PROGRAM :oke:

kartal 34

Üye
ben yükledim ama acılmıyo neden tel=nokıa 6300 acılmıyo

Berlin Boleyn

kanka msn artık açılmıyor boşuna girmeyin beyler....

emo_emo3144

Üye
ben bu programı 1sene önce kullanmıstım her girdiğimde açılıyodu şimdi bu siteden yükledim açılmıyo tpc die bişe geliyo kont. var ayarlarımda yapılı olduğu halde açılmıo

weyse

Üye
eror werıyo ınDıremıyorum ?

sagomel

Üye
benımkı 6500 slide

punisherbergama

punisherbergama

Üye
sagol tele yükledim bakalım calısacakmı

MH_ZAFER

MH_ZAFER