Art arda mesajı önlemek için verilen süre çok uzun...

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Art arda mesajı önlemek için verilen süre çok uzun...
Sevgili yöneticilerim,
konularda art arda mesajı önlemek için uyguladığınız sistem gayet güzel fakat ayrı bir mesaj yazılabilmesi için beklenilmesi gereken süre çok fazla. Mesela ben CoronaVirus konusunda önemli gelişmeleri aktarıyorum. Ama aradan geçen süre uzun olmasına rağmen 24 saati geçmediği için mesajımı birleştiriyor ve bu yüzden kullanıcılar konuya attığım mesajdan haber alamıyorlar...
Bu sorun için bir önlem alırsanız sevinirim. Ayrıca mesaj her birleştiğinde ayrı bir bildirim almamızda ayrı sorun...
Bence bu art arda mesajı engellemek için koyduğunuz süre 5-10 dk'yı geçmemeli çünkü sonuçta bu art arda mesajı engellemek için 24 saat nedir yahu?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
24 saat yeterli ve uygun bir süredir şahsen ama @Ozan adminimiz gerekli açıklamayı yapacağı için konuyu onaylıyorum.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Ozan

Ozan

Admin
Burada amaç, bir konunun gün içerisinde sürekli aynı kişinin mesaj atmasıyla birlikte en üste çıkmaması. Böylece yeni konuların kaybolmasını önleyecek. Açıkcası 24 saat süreyi 12 saat de yapabiliriz ama sizin düşündüğünüz gibi 5-10 dk yapamayız zira zaten art arda atılan mesajlara bakarsanız hemsi birkaç saat içerisinde atılmış mesajlar genelde zaten, o zaman sistemin anlamı kalmaz 🙂

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK, Silinen Üye 484994 ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
Ozan hocam mesaj süresi iyi de şu " mesajınız birleştirildi " bildirisini iptal edin çok gereksiz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Ozan

Ozan

Admin
Mesajın içindeki bölüm mü yoksa bildirim merkezine gelen bilgilendirmeden mi bahsediyorsun Sinan

PALA.

PALA.

Üye
Mesajın içindeki bölüm mü yoksa bildirim merkezine gelen bilgilendirmeden mi bahsediyorsun Sinan
Bildirim merkezine geleni diyorum. Birleştirildi uyarısı gereksiz uyarı bence.
Belki bu opsiyonun bildirimini kapatmak için ayar vardır iyi de bakmadım :hmmm
Mesaj birleştirildi:

Bildirimlerde birleştirmede gelen bildirimi kapatma opsiyonu yok.

Son düzenleme:
Ozan

Ozan

Admin
Mesajlarını çokca birleştiriyorsan bildirim sıkıcı olabilir 🙂 ama ben açıkcası çok bir rahatsızlık görmedim bu konuda. Bildirim iyidir.

Diğer üyelerin de yorumlarını takip ederek hareket edelim ...

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
Olur tabi hatta bunun için ayrı bir konu da açmak lazım aslında...

Sistem mesajları otomatik birleştirdiğinde bidirim gelsin mi ? Gelmesin mi ?

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bildirim merkezine geleni diyorum. Birleştirildi uyarısı gereksiz uyarı bence.
Belki bu opsiyonun bildirimini kapatmak için ayar vardır iyi de bakmadım :hmmm
Mesaj birleştirildi:

Bildirimlerde birleştirmede gelen bildirimi kapatma opsiyonu yok.
arkadaşın haklı olduğunu düşünüyorum. Bir moderatöre her yaptığı görev için tamamlandı bildirimi gitmesi gibi birşey :)

• Beğen
Tepkiler: PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
12 saat bence olabilir.

Üst Alt