Art arda atılan mesajların birleştirilmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Art arda atılan mesajların birleştirilmesi
Art arda aynı konuya atılan mesajlar, farklı mesaj olarak değerlendirildiğinde, hem konuyu üste çıkarmak için suistimal ediliyor, hem de üyenin aynı konuya ardışık verdiği cevaplardan dolayı mesaj sayısı artması diğer üyeleri rahatsız edebilmektedir.

Aslında su istimal edileceği zamana kadar bir süre devreye almayı düşünmemiştik ancak artık daha temiz ortam için gereklilik haline geldi.

Sonuç olarak; aynı konuya atılan mesajlar şu şartlarda birleştirilecek ve mesaj sahibine bildirim ile bilgi verilmekte.

- Aynı konuya 1 (Bir) Gün içerisinde atılan mesajlar sistem tarafından otomatik olarak birleştirilir.
- Yöneticilerin mesajları hiçbir şartta birleştirilmez.

Not: Aynı konuya 24 saat sonrasında atılan yeni bir mesaj birleştirilmez, yani yeni bir mesaj olarak gönderilmiş olur.

İyi Forumlar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA., fatihmenteş ve 5 diğerleri

Baydırman

Baydırman

Moderator
Olay güzel de süre biraz fazla gibi sanki. 24 saat olabilir :hmmm

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, fatihmenteş ve Murat Alper
hussky

hussky

Üye
24 saat çok şukela olur

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
İstekleri dikkate alarak, mesaj birleştirilmemede 48 saat olan ayarı 24 saat olarak güncelledik.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Murat Alper, supragt ve 3 diğerleri
z.turk30

z.turk30

Üye
Az önce yaşadım

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Güzel düşünce

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Bende adminler beni kolluyor zannediyordum :$

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bende adminler beni kolluyor zannediyordum :$
Sen yokken ben daha önceden istemiştim zaten lakin gelmemişti. Bu sistemin gelmesinde ki asıl amaç bazen bir mesaj gönderdiğinde 2-3 tane birden gidiyor. Sen bir yazıyorsun gözüken 2 tane mesaj. Mesaj sayısının gereksiz artmasını önlemek ve konu düzenini sağlayan bir sistem.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
  • Kahkaha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
O iş bende de oluyordu benim telefonda opera mini yüzünden.

MrtAltg

MrtAltg

Üye
Güzel bir düşünce tabi ama biraz gec kalındı sanki

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Güzel bir düşünce tabi ama biraz gec kalındı sanki
En başta da dediğim gibi, zaten aktif üyelerimiz özellikle bilir; uzun yıllardır bu sistemi aktif olarak kullanıyorduk ancak yakın zamandaki yeni forum sistemine geçiş sonrası, üyeleri bu konuda suistimal edilmedikçe serbest bıraktık. Fakat kirliliğin oluşmasıyla da devreye aldık.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve TheNightMare.
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Sen yokken ben daha önceden istemiştim zaten lakin gelmemişti. Bu sistemin gelmesinde ki asıl amaç bazen bir mesaj gönderdiğinde 2-3 tane birden gidiyor. Sen bir yazıyorsun gözüken 2 tane mesaj. Mesaj sayısının gereksiz artmasını önlemek ve konu düzenini sağlayan bir sistem.
Evet aklımdan geçiyordu aynı özellik facebook'dada var ordan aklıma girmiş mesaj birleşecek diye .D

• Beğen

Üst Alt