Tavsiye arkdaşlar 700 tl ye sıfır telefon alcagım yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Motorola Moto G.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
peki ağır mı cihaz

Moto_G

Üye
kdv alınca kdv de eklenıyo 869 tl oluyo ona gucum yetmıyodestek umrumda bıle degıl dıyorum teknık ozellıkler ıyı olsun yeterşuanda bir anda moto g alma geldı vıdıolarına bakıyorum cok ıyı
Bilmeyenlerin dediğine bakma al moto g paran da artar yanınada kaliteli kulaklık sonra kop kop :)T50 den bence fazla sıkıntı çekersin diyelimki telefonda açık çıkdı ve büyük ihtimalde güncelleme gelmiyecek napcan bu durumda bir telefonun asıl özelliklerini anca yeni yeni güncellemelerle anlarsın...

0MG90

0MG90

Üye
T50 için rom bulabilirsen onu al derim ama Moto G'de hazır güncelleme var Nexus'tan sonra o alıyor bir düşün

Criver

Üye
Moto G2 ?? :D

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
T50 için rom bulabilirsen onu al derim ama Moto G'de hazır güncelleme var Nexus'tan sonra o alıyor bir düşün
moto g deyım suanda moto g kullanan arkadas cok mu kucuk duruyo telefon bırde kasası fılan cabukmu cızılıyo bırde bıldırıım ısıgı varmı ?

0MG90

0MG90

Üye
moto g deyım suanda moto g kullanan arkadas cok mu kucuk duruyo telefon bırde kasası fılan cabukmu cızılıyo bırde bıldırıım ısıgı varmı ?
ben kullanmıyorum :D
4,5inç küçük değildir herhalde

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
kulanana sordum zatı :D

GlasTes

GlasTes

Üye
GM Discovery Alabilirsin Bildiğim kadarıyla 4.4.2 Güncellemesi Aldı :)

thenorth

thenorth

Üye
moto gcaldim harika bir cihaz general mobile 4.4.2 aldi moto g 4.4.4 kamera olarak discoveryden ii

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
moto gcaldim harika bir cihaz general mobile 4.4.2 aldi moto g 4.4.4 kamera olarak discoveryden ii
moto g bildirim ışığı varmı , telefon arka kapa cıkıyomu , arka kapak cabuk cızılıyomu , sd kart artırılıyomu, telefon agırmı ?
Abartma moto g güzelde kamerayı konuşma bile :)
Moto g kullanıcı kulübünden istediğin her şeyi öğrenebilirsin kardeşim
tamam kardesım bkaıyım oraya bı

thenorth

thenorth

Üye
kardesim abartmiyorum kamerasi discoveryden iyi t50 den kotu bildirim var sadece beyaz arka kapak cikmiyor sd kart yok agirlik olarak agir denemez 143 gram agir degil diye dusunuyorum t50 ye gore kalin ve kucuk

Moto_G

Üye
kardesim abartmiyorum kamerasi discoveryden iyi t50 den kotu bildirim var sadece beyaz arka kapak cikmiyor sd kart yok agirlik olarak agir denemez 143 gram agir degil diye dusunuyorum t50 ye gore kalin ve kucuk
Bi moto ile discovery nin kamerasına yan yana bak istersen alakası yok bee :)

okankayci

okankayci

Üye
aklımda su telefonlar var canım androıd ıstıyo ama yınede karısık kafam
-turkcell t50 tasarım ,f/p , özellikler filan çok hoşuma gitti yoksa
-asus zenfone 5 mi pek ısınmadım dandik gibi duruyo
-nokıa lumıa 720
-motorola moto g
dıger teklıflerde acıgım 10 15 gun zamanım var aklımdakı uygun telefon t50 gıbı duruyo sizce ?
l820 al

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Motorola Moto G al. Lumia'yı 1-2 sene daha düşünme. Gelişmesi lazım.

• Beğen
Tepkiler: br1903
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende oyle dusunuyorum androıd sımdılık moto g nın kamerasını lınk atıyım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
4.28 den 4.46 arası bakın s4 le hemen hemen aynılumıalardan tıksındım 920 vardı yetti o bana moto g ıyı

Üst Alt