} Arkamdan Atıp Tutan Şahıslara Sesleniyorum {

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
} Arkamdan Atıp Tutan Şahıslara Sesleniyorum {
Öncelikle bu konuda kimse kendine bir pay çıkarmasın.

Şikayet Butonunu da denemeyin.

Negative'den gerekli izin alınmıştır !

Şu anda Türkiye'nin en iyi cep forumu olan MaxiCep'in; arkadaşlık ve hatta aile ortamına yakışmayan, kendini bu insanlardan saymayan, buradaki sıcaklığı, samimiyeti, ortamı çekemeyen bazı kişiler ortalığı karıştırmak, MaxiCep'in huzurunu bozmak için elinden geleni yapıyor.

Belli ki hâlâ karakteristik sorunlar yaşıyorlar.

Üyeleri birbirine düşürüyorlar.

"Mustafa Furkan
bilmem kimle çıkıyormuş."

"Mustafa Furkan bilmem kimin profilinden ayrılmıyormuş."
"Mustafa Furkan bayan üyeleri rahatsız ediyormuş."

Mustafa Furkan
hangi bayan üyemizi rahatsız etmişse
o bayan üyemiz çıkıp
"
Mustafa Furkan PM/ziyaretçi kısmına mesajlar yazıp rahatsız ediyor" desin.

Sadece birisi desin ki
Mustafa Furkan bana, çıkma / konuşma / arkadaş olma teklifinde bulundu diye...

Ben de DELİKANLI SÖZÜ veriyorum.

"Benden ş...sizi yok. Maxicep beni böyle bilin"
deyip
hem yöneticiliği, hem de forumu bırakacağım.

Peki o yüzüme söylemeye korkan adiler, aynı şeyi yapabilecekler mi?

Hiç sanmıyorum.

O kadar onurlu olsalardı, zaten arkamdan konuşmazlardı.

Bu sitede arkadaşlıklar bile çıkma gibi algılanıyorsa o zaman MaxiCep, haremlik - selamlık olsun.

Şimdi bekliyorum o şahısların konuşmasını...

En ufak onur ve şerefi varsa bu konuda herkesin yanında söyleyecektir.

Maxicep'te konuştuğum bayanlar (kiminle aramda ne varmış herkes öğrensin) :

-YARINIYOK- --- Nadide benim kardeşimdir. Ben de onun gözünde öyleyim. Hemen her gün dertleştiğim. Her şeyimi bilen biridir. Forumda bana en yakın olan bir kaç kişidendir.

Berlin Boleyn --- Yeni bayan üyelerimizden.. Eminim MaxiCep'i sevmiştir. Yeni tanıdığım için yorum yazmayacağım. Onun yazacağı yorumu alıntı yapacağım. Soruyorum Berlin Boleyn, seni PM veya buna benzer bir yolla rahatsız ettim mi?

Burcu --- Malatya'da öğretmenlik yapan bayan üyemiz. Diyeceksiniz ki Burcu Hanım'ın ne işi var diye. Belli mi olur profiline mesaj yazdım, muhabbet ettim. Belki asılıyor diyenler olur.

bözek --- Oyun bölümünde tanıştığım bayan üyemiz... Rumuzunun anlamını sorarak takıldım ve üstelik oyun bölümünde... Yani herkesin görebileceği bir bölümde... PM'de mesajlaştık ona avatar ve imza konusunda yardım ettim. Aksini söyleyeceğini sanmıyorum.

Fairy --- Co - Adminimiz... Uzun zamandır da tanıdığım bayan üyemiz.. Benim gibi Açık Lise bitirmiş. Şimdi üniversite okuyor. ÖSS hazırlığında bana hep destek oldu. Moral verdi. Haa unutmadan onunla ilk tanıştığımda rumuzu Dj Airmax idi. Erkek sanıyordum o zamanlar.

manyak! --- Eski üyelerimizden.. Eski avatarı çok güzeldi. Değiştirdikten sonra onu istemek için PM atıp rica ettim. O da verdi sağolsun. Onun dışında muhabbetimiz olmadı.

milagros_zuzu --- Eski üyelerimizden.. Açtığı konular çok güzeldi ve o zamanlar Konu Dışı'nda kim daha etkileyici konu açacak diye yarışırdık. Aktif değil artık ama MSN'den sağolsun halimi hatırımı sorar.

pisicikk --- Diyarbakır'da öğretmenlik yapan ve Nadide'den sonra en samimi olduğum bayan üyemizdir. Şikayetçi ise buyursun söylesin.

qirL1903 --- 17 yaşındaki tanıdığım yaş olarak en küçük üyemiz. Benimle olan diyaloglarına dikkat etsin o laf çıkaran kişiler, hitabı hep
"abi"dir. PM veya MSN vb.. hiçbir konuşmamız olmamıştır.

_dumanist_ --- Eskişehirli bayan üyemiz. Eskişehir'i pek bilmediğim için PM atarak çekinmeden yardım istediğim yardımsever üyemiz. Onun dışında muhabbetimiz yok.

™ мγdяєaм --- Nadide ve pisicikk ile birlikte en samimi olduğum bayan üyemizdir. Cinsiyet ayırt etmeden herkesle çekinmeden diyalog kurabilen ender üyelerimizdendir.. Son zamanlardaki yorumlarına dikkat edenler Melek'teki değişimin çok çabuk farkına varırlar. Eğer ona da faklı yaklaşmışsam buyursun söylesin..

Eğer bunlardan bir tanesi de yalan söylüyorsun desin.

Tek tek tüm üyelerden özür dileyip, çekip gideceğim.

Bu arada konudan bihaber üyelerimiz de hakkımda merak ettiklerini sorabilir.

Kimsenin kafasında soru işareti kalmasın.

...

• Beğen
Tepkiler: Tuğrul Kütükçü, huri$ ve catalfleg

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Vay Mustafam'ı üzmüşler yahu..! Gerçekten üzüldüm şu duruma.. Arkadan konuşmak en basit yöntemdir..İlgili arkadaşlar umarım cevap verirler.. İlgili derken , atıp tutan arkadaşlarım ?

Pure Life

Pure Life

Üye
Kızlar rahatsız eder mustafayı. Mustafanın kimseye zararı olmaz.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bu büyük bir ayıptır ... Kız veya erkek kimse kimseye yan gözle bakmaz veya konuşmaz ... Herşey saygı ve sevgi çerçevesi içindedir ... Benim de samimi olduğum arkadaşlarım ve kanka diyebilecek kadar sevdiğim insanlar var burada :)ben de çok samimi konuşurum ve tanıyan da bilir zaten :) mustafa abi nin günahı alınıyor bence bu hususta ... Yeni veya eski erkek veya kız kiminle kötü konuşmuş kimi aşağılamis ? Kimseyi ... Tanıdığı herkes ile samimidir tanıdığım kadarıyla ... Suistimal edilmiş anlaşılan ... Sen takma kafana abi üzülme ...

'Davut

'Davut

Üye
Ağa bunlara cevap vermene bile gerek yok...:oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Boşver Mustafa , takma bu konuları...Bizler kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz..Anca konuşmayla , atıp tutmayla kalırlar..Ne demişler ;

Basit insanlar şikayet ederler , aciz insanlar ise iftara ederler..O yüzden bizler kimin , ne olduğunu oldukça iyi biliyoruz...( Bende )

Boşverrrrrrr..!

Pure Life

Pure Life

Üye
Ben bu güne kadar Mustafanın bana yaptığı ufacık bir terbiyesizliğe raslamadım. Çok efendi birisi olduğu için " her zaman böyle düzgün insanlar olamayacağı için " kızlar genelde arkadaş olmak ister mustafayla.

PCKopaT™

Üye
Gerçekten üzüldüm bu duruma..

Ben maxicep'in 3 yıllık üyesiyim açıkcası ben böyle mustafa hakkında birşey duymadım umarım arkadan konuşanlar ortaya çıkarlar ...

passiv€ aggressiv€

Üye
ya şahsen benim mustafa abimle pek konuşmuşluğum yok.buna rağmen kimse onun arkasından konuşan gerçekten ayıp etmiş ve iftira atmış bn hiç bi şekilde mustafa abinin birini rahatsız ettiğine tanık olmadım...
mustafa abi sen takma kafana herkes senin ne oldugunu biliyo...

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun arkadaşım , gerçekten çok üzüldüm çünkü , bende Yönetici olduğum zaman ve öncesinde bana öyle hakaretler yapmışlardı ki , beni o kadar kıskanmışlardı ki bazı üyeler, onların yüzünden şu an üyelik rütbemi almak zorunda kaldım , yani en yakın arkadaşın bile seni arkadan vuruyor , üstelik haklı olmadığı halde , bunları Mustafa Furkan'ın konusu diye söylüyorum yoksa söylemezdim :) tekrar geçmiş olsun Kardeşim ..
Ne demişler ' Takmiceksin ' :)

Cynical

Cynical

Üye
Açıkçası olay nedir, ne değildir yukarıda yazılan dışında bir bilgim yok. Aslında en iyisi hiç tepki vermeyip, görmezden gelmek olurdu ki bu o insanları daha çok provoke eder ve er geç ortaya çıkmalarını sağlardı. Velakin görünen o ki canını epey sıkmışlar.
Velev ki forumdan biriyle çıkmış ol. Bu suç mudur? Hayır... Birini rahatsız etmiş olsan da hem şu yorumları yazanların gönlünde hem de forumda bu konumda kalabilir miydin? Sanmıyorum... O halde arkanda bu kadar destekçin varken bu tür şeylere canını sıkmaya değmez. Her yerde her zaman arıza insanlar olacaktır. Takma kafana, dostlarının senin ne olduğunu bilmesi yeterli...

Berlin Boleyn

ne olduğunu anlayamadım ama sanırım asılsız bir dedikodu ya alet edilmişsin mustafacım.
sanıyorumki kendiini bu şekilde izah etmen gururunu zedelemiştir.seni böyle kendini savunmaya mecbur etmiş insanlara sadece üzülüyorum.

ayrıca hiçbir saygısız tavrını görmedim duymadım,maxicepte beni muhattap alıp konuşan bana iyi davranan ve yardımcı olan birisin.seni tanıdığıma çok memnunum.

duvarımdan,msninden ve maxicepten hiç eksik olmaman dileğiyle....

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca seninle saatlerce kameralar açık muhabbet etttik herkes duysun adam gibi adam kahkaha atmaktan yanaklarımız ağrıdı.ne bir saçma ima ne bir saygısız davranış gördüm şunu bilki kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş fairy e katılıyorum her kız senin gibi erkek arkadaşı olmasını iser mustafacım:oke:

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
Mrb Arkadaşlar sırf bu terbiyesizlik yüzünden yeniden forumdayım.

düşüncelerimi belirtmek için geldim ve aynen gidicem...
Mustafa hakkında boş boş konuşan arkadaşlara söylüyorum..
Bir zamanlar bu forumda bende iyi bi üyeydim uzunca bir süre kaldım ve onunla o andan beri konuşuyorum. Birbirimizi hiç tanımadığımız halde en ufak kötü davranışını görmedim .Tam tersi en zor anımda bana destek olarak yanımda o vardı .. Onu tanımıyorum hatta görmedim bile ama 2 yıldır arkadaşız ve öyle söylendiği gibi çirkin davranışlar asla sergilemedi.. böyle nedenlerden dolayı 1 yılı aşkın süredir bende maxicep te yokum. Umarım devam etmez.

Cnm arkadaşım elalemin ağzı torba değilki büzesin sen canını sıkma onları söyleyen yapıyodur asıl..:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@
Herkes haddini bilsin..Yöneticilerde duruma el koysun artık... Görüyorum ki ben gittiğimden beri düzelme yok.:bann: larmısınız naparsınız artık yok edin şu böcekleri.....

Herkese sevgiler.....

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Ne yorum yapacam. Size Mustafa Furkan' nın ne kadar iyi biri olduğunumu anlatayım. Davranışları bunu açıklıyor zaten.

lovestar

lovestar

Üye
mustafa furkan kardeşim kendini yetiştirmiş,insanlara saygılı,beyefendi bir kişiliktir.burada onun nazarında atıp tutanların özürlerini bekliyoruz.öyle ''çamur at izi kalsın'' taktiği işe yaramaz bu forumda...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun arkadaşım , gerçekten çok üzüldüm çünkü , bende Yönetici olduğum zaman ve öncesinde bana öyle hakaretler yapmışlardı ki , beni o kadar kıskanmışlardı ki bazı üyeler, onların yüzünden şu an üyelik rütbemi almak zorunda kaldım , yani en yakın arkadaşın bile seni arkadan vuruyor , üstelik haklı olmadığı halde , bunları Mustafa Furkan'ın konusu diye söylüyorum yoksa söylemezdim :) tekrar geçmiş olsun Kardeşim ..
Ne demişler ' Takmiceksin ' :)

Öncelikle bu site ne zaman kurulduysa o dönemden bu yana yöneticiyim. Yaklaşık 5 sene demektir bu ve en eski, 5 senedir de yöneticilik yapan birisiyim. Üye Gribi bu dediklerin o kadar basit şeyler ki, kıskançlık, arkadan konuşma. Ha olmuyor mudur kesinlikle oluyordur.

Amma velakin, bir yer var ki değinmek istediğim senin yönetimden alınmanla ne kıskançlığın, ne de bir başkalarının iftirasının alakası vardır. Tamamen alakasız bir şey. Sanma ki yöneticiler takip edilmiyor, herkes denetim altındadır. ;)

Herkes haddini bilsin..Yöneticilerde duruma el koysun artık... Görüyorum ki ben gittiğimden beri düzelme yok.:bann: larmısınız naparsınız artık yok edin şu böcekleri.....

İsmi hatırlayamadım ama Zuzu diye hitap edelim mahsuru yoksa. Yönetici olarak yapabileceğimiz nedir? Yapsanız dayanağınız nedir?

O ona iftira attı, o bunu kıskandı diye üye banlamaksa 1. sınıf haricinde öğretmenler yapma oğlum demiyorlardı. Keza buradaki insanların çoğu 15+ yaş grubundan başlıyor. Yönetimle alakasız ve yönetimin bir şey yapamayacağı bir konudur.

@Mustafa Furkan: Sadece gülüyorum, gülme sebebim de bunları önemsemen. Boşver konuşan konuşsun n'olacak. ;)

Candy

Candy

Üye
Yazacak şey kalmamış zaten :) Ama şu bir gerçek ki , herkes aklında olanı dile getirir... Demek aslında sana bu iftirayı atanların aklında böyle şeyler var, belli ki onların amacı bu...
Sen gönlünü ferah tut :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Öncelikle bu site ne zaman kurulduysa o dönemden bu yana yöneticiyim. Yaklaşık 5 sene demektir bu ve en eski, 5 senedir de yöneticilik yapan birisiyim. Üye Gribi bu dediklerin o kadar basit şeyler ki, kıskançlık, arkadan konuşma. Ha olmuyor mudur kesinlikle oluyordur.

Amma velakin, bir yer var ki değinmek istediğim senin yönetimden alınmanla ne kıskançlığın, ne de bir başkalarının iftirasının alakası vardır. Tamamen alakasız bir şey. Sanma ki yöneticiler takip edilmiyor, herkes denetim altındadır. ;)

Seninle sohbetim olmamış !

Ben birşey biliyorsam kendim hakkında en iyisini yine ben biliyorumdur ve burdan yalan söyleyecek halim de yok , lütfen birilerini karalamak için mesaj yazma !

Burda birşey söylemişsem ;
o söylediğim şey yaşanmış olayın temelidir ;)

Pure Life

Pure Life

Üye
ne olduğunu anlayamadım ama sanırım asılsız bir dedikodu ya alet edilmişsin mustafacım.
sanıyorumki kendiini bu şekilde izah etmen gururunu zedelemiştir.seni böyle kendini savunmaya mecbur etmiş insanlara sadece üzülüyorum.

ayrıca hiçbir saygısız tavrını görmedim duymadım,maxicepte beni muhattap alıp konuşan bana iyi davranan ve yardımcı olan birisin.seni tanıdığıma çok memnunum.

duvarımdan,msninden ve maxicepten hiç eksik olmaman dileğiyle....

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca seninle saatlerce kameralar açık muhabbet etttik herkes duysun adam gibi adam kahkaha atmaktan yanaklarımız ağrıdı.ne bir saçma ima ne bir saygısız davranış gördüm şunu bilki kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş fairy e katılıyorum her kız senin gibi erkek arkadaşı olmasını iser mustafacım:oke:

Mrb Arkadaşlar sırf bu terbiyesizlik yüzünden yeniden forumdayım.

düşüncelerimi belirtmek için geldim ve aynen gidicem...
Mustafa hakkında boş boş konuşan arkadaşlara söylüyorum..
Bir zamanlar bu forumda bende iyi bi üyeydim uzunca bir süre kaldım ve onunla o andan beri konuşuyorum. Birbirimizi hiç tanımadığımız halde en ufak kötü davranışını görmedim .Tam tersi en zor anımda bana destek olarak yanımda o vardı .. Onu tanımıyorum hatta görmedim bile ama 2 yıldır arkadaşız ve öyle söylendiği gibi çirkin davranışlar asla sergilemedi.. böyle nedenlerden dolayı 1 yılı aşkın süredir bende maxicep te yokum. Umarım devam etmez.

Cnm arkadaşım elalemin ağzı torba değilki büzesin sen canını sıkma onları söyleyen yapıyodur asıl..:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@

Herkese sevgiler.....

Yazacak şey kalmamış zaten :) Ama şu bir gerçek ki , herkes aklında olanı dile getirir... Demek aslında sana bu iftirayı atanların aklında böyle şeyler var, belli ki onların amacı bu...
Sen gönlünü ferah tut :)

Bakın ne kadar çok bayan üyemiz yazmış. Şikayetçi olsalar yazarlarmıydı. Berlin Boleyn çok haklısın canım. Mustafa Furkan gibi arkadaşım olsun on tane düşmanım olsun. Herkes mustafa gibi efendi olmadığı için ve iftira atanın bu kadar kız arkadaşı olmadığı için çekememezlik söz konusu. Sen kaliteni koru mustafa

aLone

aLone

Üye
insanların üstüne çamur atmak suç atmak ne kadar kolay bu sitede herkesin kendine yakın bulduğu kişiler vardır bu lafları çıkaranlarda takılmıcak kişilerdir eminim ayrıca eğer böyle hemen arkadan laf çıkarılcaksa forumu haremlik selamlık yapalım neyse mustafa boş insanları takmaya bile değmez !