Arkadaslar yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yardim
Arkadaslar galaxy mini s5570 telefonum dun telefon hafizasi dolu dedi ayarlardan uglamara girip ordan calisan servislerden opera face falan verilerini sildim hafiza olayi duzeldi fakan face opera sifirlandi yer imlerim kayitli sayfalarim falan gitti neyse 2 tane yeni program cikti menude slide sam 4.0 birisi bu dgeride samsung marketmi oyle bisidi neyse simdi app markete dondu o herneyse bugunde ayni hafiza dolu dedi tel bende herseyim zaten silindi format atim tel kendine gelsin dedim ayarlardan sifirladim bu gelen 2 program gitmedi o bisey degil google play kayboldu yukleyemedim de bitane indirdim yukledim calismadi beklenmedik sekilde sonlandi falan dye hata verdi neyse ama netten bi program falanda yukleyemiyorum artik face programi yuklucem yuklenmiyo tekrar formatla falan google play geri gelmezmi yardim edin lutfen arkadaslar

leonidas42

leonidas42

Üye
Kardeş İnternette Orjinal Romun Yedeğini Paylaşan Vardır Orjinal Romunu Yükle Kafan Rahat Etsin Forumdada Olabilir Bi Bak İstersen...

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Romu yukleyemem ki kardes pc im bozuk napicam bilmiyorum of telefon boyle cok sIkIcI

leonidas42

leonidas42

Üye
O Zaman PC Düzelince Yükle Yada Bi PC Buluver 5 Dakkalık Zaten Sadece Rootlamak İçin Lazım PC.

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Bakalim bi cozum bulurum ins