arkadaşlar n8 64kb sim kartla mı 128kb sim kartla mı daha uyumlu çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar n8 64kb sim kartla mı 128kb sim kartla mı daha uyumlu çalışıyor
evet arkadaşlar ben yeni sayılabilecek bi tarihte (şubat başında) vodafone'a geçmeme rağmen bana 64kb sim kart verdi..şimdi bazen smslerde gönderme sorunu yaşıyorum ve son zamanlarda internette bağlantı hataları vermeye başladı..sorun telefondan değil ona eminim..acaba 128kb kart alsam sorun çözülür mü?
Bizim evin çok yakınındaki bayiye gidip sordum 128lik kart var mı diye şimdilik yok istersen getirtiriz ama tavsiye etmem dedi.neden dedim sürekli karvizit bilgileri göndrilsin mi diye soruyo engel olamıyoruz dedi..
kafam karıştı açıkçası:S

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 627977

cabal21

cabal21

Üye
arkadaşım vodafone'nun sim kartları son derece dandik malesef. bende yıl başında yeni kart aldım 64bit direk n8'in içerisine taktım. 2 ay sonra arada bir sim kart kaydı yapılamadı hatası vermeye başladı. devamlı vermiyor ama arada bir arama yaparken veya internete girerken bu sorun çıkıyor. kapatıp açıyorum düzeliyor.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 627977 ve projectmaximo
WebStyle

WebStyle

Üye
32 bit sim kart kullanıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım ben..

• Beğen
projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım vodafone'nun sim kartları son derece dandik malesef. bende yıl başında yeni kart aldım 64bit direk n8'in içerisine taktım. 2 ay sonra arada bir sim kart kaydı yapılamadı hatası vermeye başladı. devamlı vermiyor ama arada bir arama yaparken veya internete girerken bu sorun çıkıyor. kapatıp açıyorum düzeliyor.

işte ben de şubatta aldım direkt n8'e taktım.bi kere bende de verdi sim kaydı yapılamadı hatası...128'i bi deniyim diyorum.bi yerde okumuştum internet falan da biraz hızlanıyo telefon rahatlıyo demiş biri..

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bende 64'ten 128'e geçtim... hiçbir sorun yok zaten öncedende yoktu ama teknolojiye ayak uydurmak lazım...
farkına gelince: kayıt hafızası aynı yine 64bit kadar kişi kaydedebiliyosun yani 256 kişi geriye kalan 64 ile de mobil imza mobil ödeme yapabiliyosun hani şu reklamları vardı bi ara telefonunu pos makinasına tut geç ödeme yapmış ol...yani ya kredi kartının bilgileri sim karta yükleniyor ya da içine bakiye yüklettiriyorsun emin değilim ama sonuçta telefonu yaklaştırıp ödüyorsun süper sistem ama bunu kullanmadım henüz kartı alınca bunun için ayretten kayıt oluyorsun zaten sim kart menüsünde mobil ödeme bağlantıları var:evet:

• Beğen
projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
bende 64'ten 128'e geçtim... hiçbir sorun yok zaten öncedende yoktu ama teknolojiye ayak uydurmak lazım...
farkına gelince: kayıt hafızası aynı yine 64bit kadar kişi kaydedebiliyosun yani 256 kişi geriye kalan 64 ile de mobil imza mobil ödeme yapabiliyosun hani şu reklamları vardı bi ara telefonunu pos makinasına tut geç ödeme yapmış ol...yani ya kredi kartının bilgileri sim karta yükleniyor ya da içine bakiye yüklettiriyorsun emin değilim ama sonuçta telefonu yaklaştırıp ödüyorsun süper sistem ama bunu kullanmadım henüz kartı alınca bunun için ayretten kayıt oluyorsun zaten sim kart menüsünde mobil ödeme bağlantıları var:evet:

o zaman ben de deniyim ne çıkarsa bahtıma:)) peki ne kadar ücret ödedin? 10 civarı diye biliyorum

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
o zaman ben de deniyim ne çıkarsa bahtıma:)) peki ne kadar ücret ödedin? 10 civarı diye biliyorum
+1:oke:

aynı zamanda şunuda ekliyim: 128'Lik karta numaranı taşıdığın için elindeki kartın işi bitiyor devredışı kalıyor:evet:

• Beğen
projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
yeni kart kısa sürede açılsın da o sorun değil ya:)
anıNDa açıLıyor zaten bu yeni hat açma değil aktarma olduğundan böyle bir sorun yok adam geliyor bilgisayar başına senin numaranı bu karta yazıyor entere bastığı an MATRİXTESİN

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 627977 ve projectmaximo
projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi

anıNDa açıLıyor zaten bu yeni hat açma değil aktarma olduğundan böyle bir sorun yok adam geliyor bilgisayar başına senin numaranı bu karta yazıyor entere bastığı an MATRİXTESİN

oo güzelmiş o zaman:)

• Beğen
projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
bugün adana'daki en büyük vodafone'a gittim yokmuş 128'lik sim kart.bi kaç yere daha sordum yine yok dediler ne iş ya:S

Üst Alt