arkadaşlar lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wertyyy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lütfen yardım
f888 cift hatlı telefonum var pil ayarlarını kurcaladım telefonu şardan cekince pil zayıf diyor kapanıyor kodları bilen varmı

kmgr_x

kmgr_x

Üye
Sorun kullandığınız şarj makinasında. Ucu dönüştürücülü şarj cihazı kullanmanız gerekiyor. Flying lerin çoğunda var bu sorun. Satıcıların yanlış şarj cihazı vermelerinden kaynaklanıyor.

Adilx05

Adilx05

Üye
Bence Şarj Cihazında Bİ Problem Var....

furkantel

Üye
bende bu durum hiç olmadı bence sen kendi telefonuna uygun bir şarj cihazı al derimm

akkaya96

akkaya96

Üye
arkadaşlar bnm arkadaşımın telefon modeli anycool w720 bu telefona oyun yüklenebiliyormu?

MARTEXX

Üye
ondangerisini bilmiyom senin telefonun modelinden hiç kullanmadım ama çinlerin hepsinin batarya ayarları bunlayapılıyor:islik

traffics

traffics

Üye
ondangerisini bilmiyom senin telefonun modelinden hiç kullanmadım ama çinlerin hepsinin batarya ayarları bunlayapılıyor:islik

kardeş bende eskiden çin kullanmıştım o yüzden biliyorum. Aslında çin malı telefonların çoğunda kod istemcisi yoktur. Bende çin malı kullanırken şarjı telefona taktığımda tutuyordu. Ama sonralardan takınca şarjı telefona tutturamadım. Telefonun şarj yerı bozulmuştu. Bence öyledir derim. Yardımım dokunmuştur umarım.. :bilmm :bilmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt