Arkadaşlar çin malı iphoneye oyun nasıl yüklenir????

Sponsorlu Bağlantılar

BaTuHaN062806

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çin malı iphoneye oyun nasıl yüklenir????
Lütfen nasıl yükleyeceğimi söyleyin:hmmm

traffics

traffics

Üye
evet lütfen çin iPhone gerçek iPhone oyunlarını çalıştırır mı acaba ?? Birisi söylesin artık yha.
Ben bir şey duymuştum iPhone da jar oyun çalıştırması için tuşlar olan bi program varmış.
bulan söyleyebilir mi acaba? Admin Lütfen Acil yardımmm??

damned_wings

Üye
bencede çok iyi olur benm içinde =/

crow_73

Üye
harbi ya biri soylese gayet ii olur.

batu_han1995

Üye
iphone

--------------- Ekleme ---------------

iğhone oyunları itunes destekli oyun calıstırıyor o yüzden calıstırmaz kardes

cafer1934

Üye
bende arıyom oyun program ama daha bulamadım kardes bulursanız banada haber verın ne aca yıp bı telofon anlamadım javada var ama yınede oyun program yukleyemıyom iphone çin

cigo68

cigo68

Üye
Ona Vericenız Parayla Bir Nokia , Sony Felan alsaydınız Böyle Ugrasmıyacaktınız Cöpe atın Çin Malı ıphone vs kullanıcana 3310 kullanırım daha iyi ..

1eren1

1eren1

Üye
çin telefonunu kullandım dilim yandı satın kurtulun uzaklaşın o çin telefonlarından kimseye aldırmayın elinizdekilerden hemen kurtulun hiç bi işe yaramaz o çin telefonları tema yok oyun yok sadece alo dmeye müzik dinlemeye yarar dokunmatikten ve tel hızından hiç bahsetmiyorum hiç yok çünki size bi arkadaş tavsiyesi !!!! :nono::nono::nono:

leonardo08

leonardo08

Üye
evet lütfen çin iPhone gerçek iPhone oyunlarını çalıştırır mı acaba ?? Birisi söylesin artık yha.
Ben bir şey duymuştum iPhone da jar oyun çalıştırması için tuşlar olan bi program varmış.
bulan söyleyebilir mi acaba? Admin Lütfen Acil yardımmm??
allahım yarabbim 512 mb lık rami(yada daha fazla bilmiom) olan İphone ile 128 mb ile rami olmayan çin telefonlarını karşılaştırıon resmen

Crazy_Mehmet60

Crazy_Mehmet60

Üye
Benim arkadaş aoe oynoyodu çakma iphonlaa googledaa arat dokunmaatik jar oyunlar diye jar açıyodu amma jadı bilmiyorum

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
iphone oyunlar .ipa dır ve java tabanlı değildir bu sebeple çakma olan hiçbir iphone o oyunları veya programları açamaz sizin java oyun yüklemeniz gereklidir uzantısı .jar veya .jad olanlar yani

sythndndr33

Üye
allahım yarabbim 512 mb lık rami(yada daha fazla bilmiom) olan İphone ile 128 mb ile rami olmayan çin telefonlarını karşılaştırıon resmen
Çin malı iphone'ların ram'i varmıydı :) ona yüz küsur lira vereceğinize bi tane 6630 alıp en kral oyunlardan oynasanıza tabi amacınız iphöne havası atmak değilse ki olmuyo da zaten anlayan hemen fark ediyor :)

----------Eklendi @ 13:35:26 ---------- Yazıldı @ 13:33:45 ----------

bide biz 5800'la iphone oyunu sormuyoruz millet çinle soruyo adalet'e bak ya :(

• Beğen
Tepkiler: cewikkuwwet01
cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
Çin malı iphone'ların ram'i varmıydı :) ona yüz küsur lira vereceğinize bi tane 6630 alıp en kral oyunlardan oynasanıza tabi amacınız iphöne havası atmak değilse ki olmuyo da zaten anlayan hemen fark ediyor :)

----------Eklendi @ 13:35:26 ---------- Yazıldı @ 13:33:45 ----------

bide biz 5800'la iphone oyunu sormuyoruz millet çinle soruyo adalet'e bak ya :(

:aha: şu son cümlen işi bitiriyor on numara

Üst Alt