Arkadaşlar bi bakin nolur kafayi yemek üzereyim!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

semerkent

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bi bakin nolur kafayi yemek üzereyim!!!!
öncelikle hepinize merhaba.arkadaşlar yeni bi n97 aldım.siteyi gezinirken hack olayına merak saldım(aslında hiç anlamam) netten bazı dosyaları indirip(install server,xplorer ve bi kaç şey daha)telefonumu hackledim ve sonra sonra cfw olayına merak saldım netten (navirm,jaf,emülatör vb.dosyaları)indirdim navirmden gerekli olan dosyalarıda indirdim gerekli yerlere kopyaladım sıra flaş atmaya geldiğinde key emilatöre giriyorum 4 tane yeşilde yanıyor flaş tuşuna basıyorum çıkan soruya evet diyorum o sırada telefonu kapalıyken usb bağlıyorum ama (TELEFON BOOT HATASI)alıyorum aklıma gelen her yöntemi denedim ama olmuyor olmuyor olmuyor..phoenix indirip öle deneyim dedim oda olmadı şimdi sormak istediklerim...

**telefonuma hack dosyalarını nereden indirebilirim.nafirvmden indirdiklerim hack dosyalarımı..

**phoenix exe kurdum ondada denedim ama şöle bi hata aldım(((getting list of files t flashed failed:0x84210021(-2078212063)-CRC checksum of file 'c\programfiles\nokia\phoenix\products\RM-505\RM505_APE_ONLY_ENO_09w23_v0.02.fpsx'does not match with the checksum in data-package))))bu hata neolabilir:

**ben telefonumu özelleştirmek istiyorum örn;(menü ikonlarını değiştirme ekran açılış kapanış görüntü ve müzik seslerini felan) bunları nereden ve nasıl yapabilirim..

**ben telefonuma açılış ekranı koydum yanlışlıkla ama silmek istedim silemiyorum nereden silebilirim

***ARKADAŞLAR DURUMUMM GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ YAKLAŞIK 4 GÜNDEN BERİ SABAHLARA KADAR UĞRAŞIYORUM AMA YAPAMADIM NOLUR SİZ UZMAN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM AMA NOLUR LİNK FELAN VERMEYİN KENDİ BİLDİKLERİNİZİ ANLATIN ÇÜNKÜ SİTEYİ VE TÜM LİNKLERİ OKUDUM DENEDİM AMA OLMADI GEREKİRSE NAVİEXTRAS YARDIM EDİN NOLUR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM SAAT KAÇ OLURSA OLSUN BEKLİCEM YARDIMLARINIZI

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERRR

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hocam flash atacaksan bu yöntemi kullan => JAF v.1.98.62 Türkçe ve Kullanımı - Sayfa 3

- - - Eklendi - - -

birde c6 portlumu yoksa ofw editmi istiyorsun ?

- - - Eklendi - - -

dört ışık yandıktan sonra telefonu pcye bağla flasha tıkla açma kapama tuşuna bir kere olmazsa iki üç kere daha dene

HAM ZA

HAM ZA

Üye
kurtul kardeşim o telefondan vallahi benim de başım çok ağrıdı o telefon yüzünden

senecen

Üye
bende n97 kullaniyorum. Dun cfw yukledim. Su an mobilden giriyorum. Sana su su linkten bakma yap diyecem ama zaten hepsine bakmisim diyorsun o yuzden skype uzerinden sana yardimci olmak isterim forum kurallarina aykirimi bilmiyorum ama skype adresimi vermek istiyorum. Ekle ordan goruselim.
Skype ID : technocrypto

Üst Alt