arkadaşlar bana Cyberon Voice Commander(TR) lazım

Sponsorlu Bağlantılar

cardanadam

cardanadam

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bana Cyberon Voice Commander(TR) lazım
internette aradım ama bulamadım markettede ücretlisi var elinde olan paylaşabilirmi lütfen

• Beğen
Tepkiler: Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
Uygulamanın TR sürümünü bulman zor.İstersen diğer dillerden bulabilirim hemençBelki onları yükledikten sonra ekstradan Türkçe dil eklentisi yapılabilir.Denemekte fayda var.

cardanadam

cardanadam

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın TR sürümünü bulman zor.İstersen diğer dillerden bulabilirim hemençBelki onları yükledikten sonra ekstradan Türkçe dil eklentisi yapılabilir.Denemekte fayda var.

teşekkür ederim beleş markette türkçe hariç bütün diller var bir deneyeyim bakalım üstüne tr yukleniyormu sonucu yarın yazarım

sonay75

Üye
Cyberon Voice Commander(TR-ITA) isteyen varsa buyursun yükle bana dua edin.... beleş

• Beğen
Tepkiler: 200520062007
200520062007

200520062007

Üye
Cyberon Voice Commander(TR-ITA) isteyen varsa buyursun yükle bana dua edin.... beleş
Teşekkürler kardeş muhteşem... hemde son sürüm...

e_yerman

Üye
linki güncellemek mümkün müdür acaba?

vetemrahhh

Üye
Kardeş link hata veriyor güncellersen seviniriz

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
Linki guncellermisin?

ercinoyman

Üye
yok mu güncel link kullanan arkadas işe yarıyor mu

TUNCAY.CETIN

Üye
Bu programı satın almıştım 4-5 yıl önce. Motosiklette kaska takılı Bluettoth için ideal bir program. İlk kez hata verdi ben de kaldırıp yeniden kurayım dedim ama Google Play'da bulamadım. Linki güncelleyebilir misiniz ? Çok önemli ve acil. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu programı satın almıştım 4-5 yıl önce. Motosiklette kaska takılı Bluettoth için ideal bir program. İlk kez hata verdi ben de kaldırıp yeniden kurayım dedim ama Google Play'da bulamadım. Linki güncelleyebilir misiniz ? Çok önemli ve acil. Teşekkürler.

Bunu deneyin.