Tavsiye Arkadaşlar açilen telefon tafyesi (Lg3 & xperia z2)

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Kamerasi ve su gecirmezlihi sayesinde beni cezbediyo gerci g3 un kamerasida superde
G3 un mikrofon oldugi yer catliyormus kronik bi sorun
Z2 nin kronik sorunlari oldugunu soyluyorlar kasa acikligi felan

Ben G3 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim. Çok iyi bir telefon merak ettiğiniz bir soru olursa cevaplayabilirim. Z2 , G3 e göredaha sorunlu bir telefon bence. Z2 nin kamerası daha iyi deniyor ama aralarında bence hiç fark yok gibi. 1 aydır telefonu kullanıyorum mikrofon kısmında bir çatlama sorunu ile karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Mem_et

Mem_et

Üye
    Konu Sahibi
Z2 alma taraftariyim Üstadlar sadece toz almiyor ve su gecirmiyor ya ondan ...
Ama hani g3 te hoc yabana atilacak bir telefon degil...

alical33

alical33

Üye
Z2 yi ben beğenmiyorum açıkçası ara yüzü ve çerçeve büyüklüğünden dolayı g3 un harika bir ekranı var ama kronik sorunu var mı bilyorum ve z2 den daha performanslı m8 de performans ve tasarım açısından çok iyi telefon ama kamera kötü ya htc ne kadar mp önemli değil dese de bi yerde önemli ayrıca metal kasa da seni yanıltmasın ufak Bi duşmede ezilir yani iphone lar gibi (5-5s) ben g3 32gb diyorum

• Beğen
Tepkiler: Mem_et
byAndroid

byAndroid

Üye
G3 un mikrofon etrafi catliyormus kronik bi sorun birde kendi kendine kapaniyor diyolar [emoji22]

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lg g3 alırdım

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
İkiside zirveye oynayan modeller. Bu tür seçimlerde karar vermek zor olur. Satış sonrası servis konusunda hangi marka güven verdiyse onu al derim.

• Beğen
man20

man20

Üye
z2 de daha çok kronik sorunlar var lens kayması, kasa açıklığı ve çok ısınması ama yeni üretimlerde bu sorunların çözüldüğü söyleniyor. Kamera konusunda 2 cihazda süper. G3 32gb'lının üstünlüğü ekranı bide işlemcisi 2.5 ghz z2 nin üstünlüğüde pili, su toz geçirmemesi bide 4k video çekerken görüntü sabitleme var (senin için ne kadar önemliyse artık). Seçim senin.

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Ben olsam Z2 alırdım. Kamerası daha iyi, donanım iki telefonda da hemen hemen aynı, Z2 daha iyi bir kasaya sahip, Z2'nin şarj süresi mükemmel derecede.

• Beğen

archh

Üye
Z2 tavsiye ederim dostum :-)

• Beğen
Mem_et

Mem_et

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar gercekten açıklayıcı oldu...
Benim de karar verememin tek sebebi ikiside harika...
Günül Z2 diyor ama Lg3 harika artık hayırlısı demek lazım.