Arkadaşa mesaj ile şaka yapıcaz. Ne yazmalıyız?

Sponsorlu Bağlantılar

PunJhieR

PunJhieR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşa mesaj ile şaka yapıcaz. Ne yazmalıyız?
İstediğimiz isimden mesaj atabiliyoruz. Bir şaka yapıcaz arkadasımıza. Ne yazsak güzel olur ?:))

• Beğen
Tepkiler: BANDROL

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Azrail diye mesaj atın yarın müsaitsen 5 çayına geliyorum diye:D

PunJhieR

PunJhieR

Üye
    Konu Sahibi
haha güzel fikir teşekkürler :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
biz şöyle yapıyorduk. Arkadaşının telefonunu alıcan önce kendi numaranı bir şirket ismi olarak kaydediceksin sonra ödül kazandınız falan yaz :D

PunJhieR

PunJhieR

Üye
    Konu Sahibi
biz şöyle yapıyorduk. Arkadaşının telefonunu alıcan önce kendi numaranı bir şirket ismi olarak kaydediceksin sonra ödül kazandınız falan yaz :D
bende yapmıştım onu avea diye kaydedip ismail yk bas gaza ringanız olarak aktif edilmiştir falan yapmıştım:DD

Perfect!

Üye
o kızın peşini bırak falan yaz
sonra yüklenirsin ordan işte

One907

One907

Üye
Devam edin güzel fikirler :D:D Bende uygulayacam 1 tanesini :d:

arslansem

arslansem

Üye
Mesaj at de ki;şu anda bu telefonun sahibi hastanede trafik kazası geçirdi,yoğun bakımda.En yakın hastaneye kaldırdık.(hastane ismi ver)En son size mesaj atmış diye size atıyorum en yakın arkadaşı sizsiniz sanırım.Şüphelenmesin diye yaz bunu.
2-3 kere bu şaka organizasyonunda bulundum.Şaka yapılan kötü oluyor ama organizasyonda bulunanlar çok eğleniyor :D

• Beğen
Tepkiler: FRZAKTNC

Perfect!

Üye
eşek şakası yav yüreğine iner adamın
:ehe

Mert

Mert

Üye
Bizde fen öğretmenimizi kandırmıştık. Boğazda uzak bir akrabanızdan köşk miras kaldı. tapusunu almak için istabul tapu müdürlüğüne geliniz. Hadi lan ordan.. kesin bişi vardır bunda deyip kapamıştı. :D Sınıfa geldiğindee söylemiştik. Sonra hepimiz kendimize tokat attık.(zorla) :ehe

punqermojo

Üye
güzele benzior pronun ismi,ni sölermisin: D

PunJhieR

PunJhieR

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj at de ki;şu anda bu telefonun sahibi hastanede trafik kazası geçirdi,yoğun bakımda.En yakın hastaneye kaldırdık.(hastane ismi ver)En son size mesaj atmış diye size atıyorum en yakın arkadaşı sizsiniz sanırım.Şüphelenmesin diye yaz bunu.
2-3 kere bu şaka organizasyonunda bulundum.Şaka yapılan kötü oluyor ama organizasyonda bulunanlar çok eğleniyor :D

bunu yemezler ya :D

--------------- Ekleme ---------------

güzele benzior pronun ismi,ni sölermisin: D

click a atell diye googlea da arat

--------------- Ekleme ---------------

click a tell

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben hakkında biraz özel bilgi bildiğim kişileri sağlam işletiyorum :D
Mesela bizim bir arkadaş karakolda rüşvet vermeye yeltenmiş, polis parayı fırlatmış atmış "kameralar var her yerde görmüyor musun" diye...
Bu da apar çıkıp gitmiş ama her an çevirecekler, alıkoyacaklar korkusuyla :D
Olayın üstünden de 2 sene falan geçmişti...

Arkadaşlarla anlaştık, aradım ben bunu. Dedim ben Eyüp Cumhuriyet Başsavcılığından arıyorum, yazı işleri müdürü Kemal diye :D
-Hakkınızda böyle böyle bir olay var, dava açılmış ama ulaşamadık size bir türlü, kamera kayıtlarınız var, şu anda sesiniz kayda alınıyor, ne söyleyeceksiniz diye. :d::d::d:

Dedim ayrıca buraya gelip ifade vermeniz gerekiyor,
abi yapma etme falan...
Dedim sen mi geliyorsun biz mi gelip alalım :d:
Gelirim abi demişti :d:

Hani tabiri caizse altına s*çırmıştık çocuğu :d:

• Beğen
Tepkiler: Legendary.
One907

One907

Üye
Mesela bizim bir arkadaş karakolda rüşvet vermeye yeltenmiş, polis parayı fırlatmış atmış "kameralar var her yerde görmüyor musun" diye...

Arkadaşlarla anlaştık, aradım ben bunu. Dedim ben Eyüp Cumhuriyet Başsavcılığından arıyorum, yazı işleri müdürü Kemal diye :D
-Hakkınızda böyle böyle bir olay var, dava açılmış ama ulaşamadık size bir türlü, kamera kayıtlarınız var, şu anda sesiniz kayda alınıyor, ne söyleyeceksiniz diye. :d::d::d:

abi yapma etme falan...

Süper abi :d::d:

PunJhieR

PunJhieR

Üye
    Konu Sahibi

abi yapma etme falan...

çok acımasızmıssınız :d:

ghost841

ghost841

Üye
güzel karı sesi yapın bi yere çağırın
sizde orda durun
şişman bi karı gönderin uzaktan video çekin sonra onun feys bukk hesapına videoyu mesaj atın
gerisi size kalmış:ehe:ehe:ehe

Misafir - 859681

Sevdiğin kisiye seni seviyorum de o seni sevmiyosa nisan 1 de en iyisi bu

Üst Alt