Arayan belirli numaralara kapalı görünmek (anlatımlı)

Sponsorlu Bağlantılar

harundemircan26

harundemircan26

Üye
    Konu Sahibi
Arayan belirli numaralara kapalı görünmek (anlatımlı)
Arkadaşlar merhaba,
Çok yerde aradım bulamadım ama biraz da olsa tatmin edici bir yol ile arayan belirli numara veya numaralara kapalı görünme yolunu-fikrini paylaşacağım sizinle, umarım anlaşılır olmuştur ve umarım yardımcı olabilirim

Öncelikle, devamlı kapalı olduğuna emin olduğunuz herhangi bir numara gerekiyor.

(Android için sırasıyla) Ayarlar - Arama - Arama yönlendirme - Sesli Arama
Meşgulken yönlendir (Buraya o daima kapalı olan bulduğumuz numarayı yazıyoruz)

Ardından, aynı yönü takip edip Cevaplanmadığında Yönlendir'i bulduktan sonra yine aynı numarayı giriyoruz.

Şimdi ise telefonunuzu
belirli numaralara meşgul gösteren - aramaları reddeden bir uygulamaya ihtiyaç var. (sizin devamlı meşgul'e atmanız yerine bunu sizin yerinize yapacak ve bu sayede kapalı olan numaraya yönlendirmeye yardımcı olacak bir uygulama) Bu uygulama size ulaşmasını istemediğiniz numaranın çağrısını meşgul'e atan ve bu sayede telefonun meşgul iken, ulaşılamayan numaraya yönlendirip arayan kişiye sizi direk kapalı göstermesini sağlıyor.

Uygulamayı kullanmak çok basit, indirdikten sonra engellenecek numara ekle'ye basıyoruz rehberden ekliyoruz ve olay burada bitiyor..(Yeni üye olduğum için link paylaşamıyorum Uygulamanın ismi Play'de Çağrı Yöneticisi (Zerone Mobile Inc) olarak geçiyor oradan indirebilirsiniz) veya netten araştırarak apk'sini indirerek kurabilirsiniz. Oda olmazsa farklı reddetme uygulamaları indirip aynı işlemi yapabilirsiniz.

Denemek için rehberden bir arkadaşınızın numarasını ekleyip görebilirsiniz..

kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: Blue023 ve blgyvz

esokmen

esokmen

Üye
teşekkürler kardeşim emeğine sağlık

ByCaska

Üye
Emeğine sağlık bu mükemmel fikir. Teşekkürler..

blgyvz

Üye
Allah razı olsun kardeş çok mantıklı bir fikir ve işe yaradı kesinlikle!

sinan610571632

Üye
arkadaşımda htc telefon var rahatsız etme modunu açtığında direk mesgul sinyali alıyorsun yani engellemedeki gibi yarım çalıp sonra mesgule geçmiyor direk mesgule geçiyor bana öyle bir prg lazım varmıdır acep?

ibrahim_ercan

Üye
Yapamıyorum lütfen ysrdim edin

dargman69

dargman69

Üye
işe yaramıyor