Arama Yaparken 1 Kere Kapatırken 2 Kere Titreme

Sponsorlu Bağlantılar

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
    Konu Sahibi
Arama Yaparken 1 Kere Kapatırken 2 Kere Titreme
Arkadaşlar bu modu androidden biliyoruz Arama yaparken karşı taraf açınca 1 kez kapatırken 2 kez kısa titreme oluyor.Bildiğiniz gibi cep telefonları en çok radyasyonu arama başlatırken yayıyor bu yama sayesinde karşı taraf telefonu açana kadar cihazı başımızdan uzak tutarak radyasyondan büyük oranda kurtulabiliriz...

Rardan çıkardığınız dosyayı "C:\Private" klasörüne kopyalayın üstüne yazılsın mı diye sorarsa evet deyin telefonu kapatıp açın sağlıklı günlerde kullanın :))

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: alexkara, Mad EagLe, kaavkw ve 1 kişi daha

Violonist

Üye
teşekkürler güzel paylaşım :oke:

ersinbakar

ersinbakar

Üye
emeğine sağlık :alkis

KayraBey

KayraBey

Üye
Eline sağlık

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim...

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
teşekkürler

kaavkw

Üye
Teşekkürler, deneyeceğim. ;)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk:
yaptım ama sonuca yarın bakarım artık birde üzerina yaz filan çıkmadı bende direk attı dosyanın içine

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ama sonuca yarın bakarım artık birde üzerina yaz filan çıkmadı bende direk attı dosyanın içine
Sorarsa yazarsınız demiştim bende de sormadı bazı cihazlarda sorabilir o yüzden açıklama gereği duydum...

serinaga

serinaga

Üye
Güzel bir paylaşım. Ama benim gibi günde 30 defa çağrı yapsam 30 defa açarken, 60 defa da kaparken tel titreşirse 90 titreşim yapar ki kıt kanaat idare eden pil performansımı hayli etkiler gibi. Bu nedenle yükleyemiyorum maalesef. Artık daha uzun ömürlü bir pil lazım ama nerdeeee ...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sorarsa yazarsınız demiştim bende de sormadı bazı cihazlarda sorabilir o yüzden açıklama gereği duydum...

açıklama için teşekkürler bende yorumu yazdıktan sonra farkettim "sorarsa" kısmını

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
    Konu Sahibi
Çok kısa titreme yapıyor ben yükledikten sonra hiç şarj sorunu yaşamadım.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk: dostum mod çalışıyor güzel oldu eline sağlık

emelli

emelli

Üye

tass_co1983

tass_co1983

Üye
arkadaşlar, tactile.rul dosyasını not defteri ile açıp titreme niteliklerini değiştirebilirsiniz.
Yalnız değişiklikten sonra malesef restart
:ah

Paylaşım için :tşk:

karaagali

Üye
arkadaşlar emeğinize sağlık teşekkür ediyorum ama ben bu uygulamanın N8 sis uzantılısını arıyorum belki forumda vardır ben bulamadım bilen arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz?

coskunsaglam

Üye
sadece açtığında titremesini istiyorum nasıl yaparız.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Faydalı paylaşım. Teşekkürler.:oke:

tarum21

Üye
bu dosyayı phonix le mi atacaz telefona açıklarmısın sana zahmet usta

Üst Alt