Apple'ı iPad tablet modelleri gecikiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Apple'ı iPad tablet modelleri gecikiyor
Bu sene tablet pazarı açısından da oldukça hareketli bir yıl yaşanması bekleniyor. Apple bilindiği üzere 2010 senesinde ilk iPad modelini pazara sunmuş ve böylece tablet segmentinin de temellerini atmıştı. Daha sonra Android ve Windows tabletler başta olmak üzere farklı firmalardan sayısız tablet de pazara sunuldu.

Her sene Apple, yeni iPad tablet modelleri sunuyor ve geçtiğimiz 2016 senesine baktığımızda ise sadece tek model firmadan gelmişti. Apple, Mart ayında düzenlediği etkinlikte iPad Pro adındaki yeni 9.7" ekrana sahip akıllı telefon modelini pazara sunmuştu.

Bu seneye baktığımızda ise firmanın yeni iPad tablet modellerini satışa sunması bekleniyor. Daha önce iddialar firmanın yine Mart ayında bir etkinlik düzenlemesi ve bu etkinlikte de yeni 3 iPad modelini satışa sunması yönündeydi.

Gelen yeni bilgilere göre firmanın yeni geliştirdiği Apple A10X yonga seti ile ilgili hatalar olduğu ve bu yonga setinin de 10.5" ve 12.9" iPad modellerinde yer alacağından, cihazların hala üretim sürecinde olmasının büyük sorun olduğu kaydedilmekte.

Apple ayrıca 9.7" ekrana sahip bir başka iPad modeli de sunacak. Bu tablet ise Apple'ın A9 yonga setinden güç alacak. Bu cihaz hazır olsa da Apple'ın tek cihaz duyurusu gerçekleştirmeyeceği ve 3 modelini de Mart ayından daha ileri bir tarihte gün yüzüne çıkartacağı kaydedilmekte. İddialara göre duyurular 2017 2. yarıda gelecek.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok Bir Fİrma İsminde app İle Başlıyorsa Uzak Duruyorum :ah
Hadi Telefonu Geçtimde Abi Tablet Dünyanın Parası Yazık Günah :close_tema:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

MaxipmaN

Üye
ya zaten alamazsam alamam bana note2'im yeterrrr! :ehe

Üst Alt