Haber Apple iPhone 7 mavi renk ile sunulabilir


Kingmortall

Kingmortall

Üye

Apple, geçtiğimiz Eylül ayında iki önemli akıllı telefon modelini gün yüzüne çıkardı. Bu cihazlar iPhone 7 ve iPhone 7 Plus adı ile gelirken, dünya genelinde bir çok ülkede satışa sunulmuş durumda ve Türkiye de bu ülkeler arasında yer alıyor.
Apple, iPhone 7 / 7 Plus tasarımında önceki modeller iPhone 6 / 6S ve iPhone 6 Plus / 6S Plus tasarımını kullanırken, renk olarak ise farklılıklar getirdi. Daha önce sunulan Uzay Grisi renk artık sunulmazken, Siyah ve Simsiyah olarak iki yeni renk ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modeller pazara sunulmuştu.

Kısa bir süre önce Jet White / Bembeyaz renk olarak yeni bir renk seçeneği ile iPhone 7 / 7 Plus modellerinin 2017 içerisinde pazara sunulabileceğine dair bilgiler gelmişti. Şimdi de başka bir renk hakkında bilgiler geldi. Bu yeni rengin Blue Shade olarak adlandırıldığı iddia edilirken, bu mavi rengin görselleri de ortaya çıktı.
upload_2017-1-3_1-25-11.png

Yeni mavi rengin görselleri Weibo üzerinden geldi ve oldukça etkileyici olduğunu da söyleyebiliriz. Samsung da bilindiği üzere Coral Blue adındaki yeni bir mavi rengi Galaxy Note7'de kullanmış bu cihazın piyasadan çekilmesi sonrasında da bu özel renk Galaxy S7 edge'ye gelmişti.

Hem Jet White hem de Blue Shade renklerin iPhone 7 / 7 Plus için sunulup sunulmayacağına dair kesin ve resmi bilgilerin ise bulunmadığını belirtelim.

Apple iPhone 7 mavi renk ile sunulabilir
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
Üst Alt