Yardım App Store uygulama indirme & güncelleme sonrası açılmama durumu..

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
App Store uygulama indirme & güncelleme sonrası açılmama durumu..
ios 7.1.2 'nin sorunu mudur bilmem ama indirdiğim son 2 uygulamada aynı hatayı verdi..biri Line biri de Fastpay uygulaması..Line'ı güncelledikten sonra ikona bastığımda açmadı,bildirimler gelmeye devam etti ama uygulama açılmadı,mecbur telefonu kapatıp açtım, Birkaç gün sonra da aynı şeyi Fastpay uygulamasında yaptı..uygulamayı güncelledi sorunsuzca,ardından ikona bastığımda açılmadı..Ayarlar => Kullanım bölümünden yüklü uygulamaları gördüğümde Fastpay yazmıyordu,sadece ikonu görünüyordu..uygulamayı sil dediğimde de '.Null.'' diye birşey yazdı..silip baştan yükledim..Ayrıca uygulama silmek için Çarpı işareti de belirmedi..Yani windows'da hani uygulamanın klasörünü silersiniz de ikonu kalır ya sadece.Onun gibi birşey oldu..ilk defa başıma geldi.. bu tarz komik sorunlar beni soğutuyor telefondan açıkçası :) umarım ios 8'de bu tarz hatalar olmaz..daha önce başına gelen oldu mu?

Son düzenleme:

0MG90

0MG90

Üye
iPad'de sadece ana ekranda buglar oluyor bende onun harici sorun yok, yeniden yazılım attın mı hiç?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
yeniden yazılım atmadım ama yedekleme esnasında bir hata oldu herhalde.Şimdi düzeldi uygulamayı sildim Ayarlar - Kullanım 'dan tekrar yükledim

Üst Alt