[app][mod] C-whatsapp™+ V4.22d (02.10.2013)tavsiye Edilir...

Sponsorlu Bağlantılar

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
[app][mod] C-whatsapp™+ V4.22d (02.10.2013)tavsiye Edilir...
Normal WhatsApp gelismis versyonudurRenk, boyut, ve diğer birçok görsel mod türünü değiştirebilir özelleştirilebilir bir WhatsApp olduğunu buna ek olarak, büyük müzik dosyalarını veya video göndermek için (stok sınırı 16Mb ise) yükleme medya sınırını artırabilirsiniz gönderilen fotoğrafların kalitesini artırabilirsiniz müzik ve zipli dosya paylaşabilirsiniz kisilere özel tema ve profil resimleri ekleyebilirsiniz sohbetler için kişi profil resimleri ekleyebilirsiniz chat ekranında iletişim profil resimleri ve telefon rehberi gizleyebilirsiniz

...............................................................................................
NOT: yorumlarınızı ve beğenilerinizi eksik etmeyin lütfen .............................................................................................

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gezegen5271, muzo27, soyupakhasan ve 16 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: kraldost

ordoseclorum

Üye
eski WhatsApp kaldırıp bunu yükledim onay kodu gelmiyor

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
eski WhatsApp kaldırıp bunu yükledim onay kodu gelmiyor
enteresan ilk kurduğumda bir problem yokru lakin silip yeniden kurdum aynı durum şimdi bendede mecut en yakın zamanda bir çözümleme yapılacaktır

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

ordoseclorum

Üye
teşekkürler ilgine

• Beğen
johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
abi emegine salik. birde calissa super olur :oke:

• Beğen

ordoseclorum

Üye
maalesef olmuyor SMS doğrulama başarısız oldu diyor beni ara seçeneği için de uygulama değiştirilmiş görünüyor lütfen en son sürümü yükleyin diyor

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
maalesef olmuyor SMS doğrulama başarısız oldu diyor beni ara seçeneği için de uygulama değiştirilmiş görünüyor lütfen en son sürümü yükleyin diyor
kardeş bu programı ilk indirdiğimde bende orjinal whatsapp vardı ben sürekli ayarlarda whatsapp sekmesinin içinden bütün mesajları senkronize ederdim tsadüf buya bunu buldum eskisini kaldırıp kurdum bunu skıntı olmamıştı lakin geçenlerde telefonuma yeni bir room atttım ve gene bunu yüklemedim taki senin ilk verdiğin karşılık mesajına ula bende kurdum daha sonra bende de senin sıkıntının aynısı oldu daha sonra bir araştırma yaptım ve temiz bir kurulum gerçekleştirdim. şu anda çalışıyor sıkıntı yok eğer yaptıklarımıda sende uygularsan sendede çalışır çok harika bir program bu arada bir alakası olurmu bilmem ama benim telefonum rootlu sen genede dene
********************************************************************************
ilk önce orjinal whatsapp i kuruyoruz play storeden daha sonra programı açıp kayıt işlemleri yapıyoruz arkadaslarından birine bir mesaj gönderiyoruz daha sonra programı kökten kapat sil demiyorum sadece kapat orta tuşu basınca o program gözükmeyecek. ikincisi ayarlara gidip aşağılara doğru gidip whatsapp sekmesini bulup içine giriyoruz tüm mesajları kişileri vs. senkronize ediyoruz ordan çıkıp menüde seçeneklere tıklayıp kaldır sekmesine dokunup programı kaldırıyoruz daha sonra telefonu yeniden başlatıp verdiğimi kuruyorsun hepsi bu ...

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

ordoseclorum

Üye
dediğin Herşeyi aynen yaptım telefonum rootlu orjinal s 3mini ama sonuç aynı :-\

ordoseclorum

Üye
yok olmuyor bende bir sorun var ama ne? çok da güzel olmuş özellikler falan :-\

kedi_adam666

Üye
S3 telefonum whats app var yukledim bunu degistir dedim hata verdi simdi napicam birisi yardim etsin

- - - Eklendi - - -

Ayrica telefonum rootlu degil

ordoseclorum

Üye
mevcut olanı sil telefonu kapatıp aç belki olur bende olmamıştı ama dene

yokartk

Üye
Kolay gelsin herkese ,

Ben çalıştırdım programı fakat arkadaşın anlattıgı gibi ayarlara gir kaldır yukle olur dıye bırsey yok onu soylıyeyım olmadı yanı bende .

Telefonunuzun root lu ve titanium backup olması gerek. titanium back up a girin ve whatsapp ı bulun yedekle deyip çıkın ayarlardan uygulamalara gelip whatsapp ı bulun ve tıklayın durmaya zorla/verileri temizle deyin. sonra uygulamayı kaldırın .restard yapıp konu da paylaşılan uygulamayı yukleyin AMA açmadan çıkın..
titanium backup açın whatsapp ı bulun tıklayın ve geri yükle deyin( sadece veriyi yükle!!!) sonra çıkın ve whatsappı açın ve plus ı kulanmaya başlayın..

Ben biraz önce yaptım aynı işlemleri oldu olmadı yapamadım dıyen arkadaşlar tekrar dıkkatle uygulasınlar basıt bır işlem..

NOT:çok da birşey yok fazla beklentiyi yuksek tutmayın :)

- - - Eklendi - - -

paylaşılan3.23 sürümü,
3.25 sürümü de mevcut indirmek isteyen arkadaşlar için..

rapidkek

Üye
"Vertification" kısmında sorun yaşayan arkadaşlar...

Tüm Whats Appları kaldırın. Google Play'den orijinalini indirin. Yazın numaranızı adınızı vs... Kurun programı. Tertemiz kurduktan sonra orijinal azevel yüklediğiniz Whats App'ı silin.

Sonra da bu yeni 3.20 versiyonu yükleyin. Vertification kısmında hata almayacaksınız.

Ben de aynı sorunu yaşadım ancak böyle çözdüm şimdi çatır çatır kullanıyorum

KayraBey

KayraBey

Üye
Ugrasmaya degmez bence

çomolokko

Üye
güncel versiyonu 3.30 burdan indirebilirsiniz

nofear445

Üye
Onceden kullandigimi sildim tel yeniden baslatip kurdum çalıştı tsk ederim :)

Üst Alt