ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)
Arkadaşlar, bu uygulama çıktığı günden şimdiye kadar geliştirici tarafından hemen hemen iki yada üç günde bir güncellenmektedir. Ve ve en son 3 gün önce Uygulamayı geliştiren(yazan) geliştiriciye gönderdiğim mail olumlu cevap verdiğinden Türkçe dil desteği eklendi, Sözlük desteği eklendi, İşin güzel yanı sözlüğü kullanmak için internete ihtiyacınız yok. Root gerektirmiyor. Uygulama şu anda yavaş yavaş kullanılabilir hale gelmiştir. Zira ApkEditor v1.90 uygulamasını bilen bilir. Buda ona benziyor. Tek farkı artık sadece kitkat'da değil, emin olmamakla birlikte tüm telefonlarda çalıştığını tahmin ediyorum. Uygulamayı buyrun siz kurcalayın. Söz veremem ama, fırsatı ilk bulduğumda videolu anlatımı sizinle paylaşmak isterim doğrusu. (Benden önce paylaşacak birisi olursa ona da hayır demem yani. :ehe )

Genel Özellikleri:
  • Dosya yöneticisi işlevleri( kes, kopyala, yapıştır, yeniden adlandır, sil, vb..)​
  • Zip dosya yöneticisi,​
  • apk imzalama,​
  • so kütüphane dosyası sembol adı editörü​
  • Res kaynak dosyası karıştırma​
  • Dex dosyasını Compile etme(toplama) ve decompile etme( ayrıştırma)​
  • Apk dosyaların küçük resimlerini görüntüleme,​
  • arsc, dex, xml String düzenleme desteği.​
  • Türkçe dil desteği. (Uygulama sürekli güncellendiği için bazen az buçuk yerlerde ingilizce yerler görebilirsiniz. Bu bir hata değil, yetiştirdiğim kadarıyla geliştiriciye güncel bilgiyi gönderiyorum.Bab-ı Umut)​
  • Ve geliştirilmeye devam ediliyor. (Yeni bir uygulama olduğunu unutmayın)​

WHAT’S NEW

V3.3.2
1. Hata düzeltmeleri

Ayrıca uygulama ile oluşturduğunuz sözlük dosyasının yeri şurasıdır: Cihaz bellegi/Android/data/zhao.apkmodifier/dict/oluşturduğunuz sözlüğün ismi.db
şeklindededir.

Bu sözlüğü bilgisayara atıp, zenginleştirebilir, ekleme, silme veya değiştirme yapabilirsiniz.
Nasıl mı? uygulaması ile yapabilirsiniz. Bu Veritabanı düzenleme yazılımının 32 veya 64 olanını artık bilgisayarınız hangi işletim sistemi ise uygun olanı indirebilirsiniz.

Ve Uygulamanın Kullanımı: Paylaşan: AKDELİKAN (Paylaşımı için kendisine Teşekkür ediyoruz.)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: arslanyurek, bveo1990, altaydeniz ve 17 diğerleri

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler hocam :gul:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Not 4 te kart bölümlerine tıklama yapmıyor önündeki işaretle tik i çalışıyor ama yanlarına basınca tepki yok 4.4.2 olan telefonda çalışıyor 6 sürümde desteklemiyor

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Not 4 te kart bölümlerine tıklama yapmıyor önündeki işaretle tik i çalışıyor ama yanlarına basınca tepki yok 4.4.2 olan telefonda çalışıyor 6 sürümde desteklemiyor

Bilgi verdiğin iyi oldu. önümüzdeki sürümlerde düzeleceğini umuyorum. Ama senin bu açıklamanı bende geliştiriciye iletecem. Bu şekilde belki daha hızlı hata düzelmesi yapılır.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın 1.4.3 sürümü eklendi. Konu güncellendi. Artık yeni sürüm çıktıkça, yeni konu açılmayacak. Her yeni sürümde konu güncellenecektir.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Mesajın geliştiriciye gönderildi. Umarım dikkate alır.

aycan54

Üye
Teşekkürler.Ellerine Sağlık.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Uygulama süper katkılarından dolayı çok teşekkür ederim... :)
Bende de dizin yolu (sdcard) gösteremedi, sanırım MM olduğu içindir, geliştirici dikkate almalı bence.
Bu arada ApkCrack geliştiriciside aynı kişi gözüküyor sayfasında, bu ApkCrack sorunsuz açılıyor ama bunda Türkçe oto çeviri ve sözlük yok maalesef..

baskahmet

baskahmet

Üye
Arkadaşlar ben anlamadım programı sadece sistem dosyalarını gösteriyor nasıl apk felan göstericez ??

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Arkadaşlar ben anlamadım programı sadece sistem dosyalarını gösteriyor nasıl apk felan göstericez ??

Geliştirici dosya yolu belirlenmesini güncellemesi lazım, sistem dosyaları içinden düzenleme yapılamaz veya dizin oluşturulamaz.

HTC 10 cihazımdan gönderildi

baskahmet

baskahmet

Üye
Geliştirici dosya yolu belirlenmesini güncellemesi lazım, sistem dosyaları içinden düzenleme yapılamaz veya dizin oluşturulamaz.

HTC 10 cihazımdan gönderildi
Sağolun. Yani geliştiriciyi bekleyecez diyosun yani teşekkürler: )

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
  • Beğen
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bab-ı Umut izni olursa linki güncelleyebilirim..

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama süper katkılarından dolayı çok teşekkür ederim... :)
Bende de dizin yolu (sdcard) gösteremedi, sanırım MM olduğu içindir, geliştirici dikkate almalı bence.
Bu arada ApkCrack geliştiriciside aynı kişi gözüküyor sayfasında, bu ApkCrack sorunsuz açılıyor ama bunda Türkçe oto çeviri ve sözlük yok maalesef..

İngilizce menülerin orjinal anlamını çeviride kullanmaya çalıştım. Ama ana menüden "Directory" kelimesinin anlamını "Dizin" yaptım malumun bu kelimenin çevirsinde hata yoktur. Ama gel görki, geliştiricinin yazdığına göre Dizin seçeneğini tıkladğın zaman Sözlük Yöneticisi seçeneği çıkıyor. Burda kendisi sanırım yanlış kelime kullanmış.

ApkCrack ve bu uygulama aynı sayfada veriliyor. Benim de tahminim geliştirici aynıdır.

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bab-ı Umut izni olursa linki güncelleyebilirim..

Benim açımdan sorun yok. İstediğin zaman istediğin konuma müdahale edebilirsin. Nede olsa ustamsın. Ustanın eli sıkılmaz. Yok yav bükülmez olacaktı sanki. :oke:

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

çevrisini yapmak istediğin apk dosyalarını telefon hafızasında bir klasöre at, sonra uygulamanın ayarlarından Varsayılan Yol seçeneğinden apk leri içine attığın klasörü seç. Böylece her seferinde uygulamayı açtığın zaman direk o klasör açılır.

Üst Alt