Uygulama APK uygulama yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
APK uygulama yükleme
[/url][/IMG] [/url] [/IMG] slm arkadaşlar ya resimlerde gördüğünüz gibi hemen hemen 4GB boş alan var ama go sms Pro yüklerken sadece sadece resimlerde gördüğünüz hatayi alıyorum diğer yüklediğim tüm Pro problem yok sadece bu memette böyle birşey çıktı telefon tel sony xperia z1 telefon rootlu 4.4.2 yüklü tşkler...

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Resim kırık :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
[/url][/IMG] [/url] [/IMG] slm arkadaşlar ya resimlerde gördüğünüz gibi hemen hemen 4GB boş alan var ama go sms Pro yüklerken sadece sadece resimlerde gördüğünüz hatayi alıyorum diğer yüklediğim tüm Pro problem yok sadece bu memette böyle birşey çıktı telefon tel sony xperia z1 telefon rootlu 4.4.2 yüklü tşkler...

Ne hatası aliyorsun?
Resim gozukmuyor

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ayrıca burası Symbian bölümü

Superfan

Superfan

Üye
Bölüm yanlış, resimler pırtlamış :D

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar k bakmayın yalnış yere açtığım için ya sadece go sms Pro yüklerken hafıza dolu diyor diğer bütün uygulamaları yüklediğimde sorun yok yüklüyor ama bunu yükleyemedim bir türlü yüklüydü daha düne kadar yanlışlıkla sildim yüklemeye çalışıyorum ama nafile denemediğim yol kalmadı yaa sizde farz edin ki fotoğ yüklememişim tşkler...

Arkadaşlar bunlarda fotoğ indirme linkleri

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ya arkadaşlar k bakmayın yalnış yere açtığım için ya sadece go sms Pro yüklerken hafıza dolu diyor diğer bütün uygulamaları yüklediğimde sorun yok yüklüyor ama bunu yükleyemedim bir türlü yüklüydü daha düne kadar yanlışlıkla sildim yüklemeye çalışıyorum ama nafile denemediğim yol kalmadı yaa sizde farz edin ki fotoğ yüklememişim tşkler...

Arkadaşlar bunlarda fotoğ indirme linkleri

Uygulamayi Luky patcher ile yama yaptinmi daha once ?

• Beğen

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam nasıl yapacaz onu yardımcı olsanız

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
Evet hocam demedim az önce aynı hatayı veriyor.Hımm vallah hatırlamıyorum ama sanmıyorum yaptığımı

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Evet hocam demedim az önce aynı hatayı veriyor.Hımm vallah hatırlamıyorum ama sanmıyorum yaptığımı

Luky patcher yüklü ise uygulama yöneticisinden tüm verilerini temizle

• Beğen

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
YüküYdü hocam sildim tekrar kurup temizleyelim mi nasıl yapayımUygulama yöneticinde bütün herseyiN verilerini sildim gene kurmadi telefonu kapatıp açmalımiyim acaba?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
YüküYdü hocam sildim tekrar kurup temizleyelim mi nasıl yapayımUygulama yöneticinde bütün herseyiN verilerini sildim gene kurmadi telefonu kapatıp açmalımiyim acaba?

Birde Play storenin verilerini temizleyip guncellemelerini kaldirdiktan sonra yeniden baslatip dene bi.

Birde bunu dene
lucky patcher gir araçlar/duzeltme ve yedekleri kaldir de ve tlf açılacak her sey duzelecek

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
Hemen demiyorum hocamHocam onuda yaptım telefon kapandı açıldı aynı yaa deli olacam vallahi yaa

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
Play storenin verilerini sildim güncellemeri kaldırdım aynı vallah yaaEvet galiba türkçe dil paketi yüklü

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
Hemen deniyorumHocam aynı yaa deli olacam vallahi yaa tel şimdi duvara vuracam yemin yaa

rojinam

Üye
    Konu Sahibi
Evet onların hepsini denedim bunuda indirdim denedim aynı

Üst Alt