Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Telefon ile)

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Lollipop güncellemesi şart buna

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Sayfa kaydedildi teşekkürler :)

mraz

mraz

Üye
Teşekkürler
Daha ilk uygulamada hata verdi,neden acaba?

Son düzenleme:
mraz

mraz

Üye
Uygulama çok iyi bir hatırlatma aracı:

Daha önce eski bir sürümü forumda çevrildi fakat o sürüm hata veriyordu, ayrıca farklı tema seçince kapanıyordu. Arkadaşlar son sürümü çevirirse sevinirim.

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uygulama çok iyi bir hatırlatma aracı:

Daha önce eski bir sürümü forumda çevrildi fakat o sürüm hata veriyordu, ayrıca farklı tema seçince kapanıyordu. Arkadaşlar son sürümü çevirirse sevinirim.

Telefonda, dil dosyası açılmıyor. PC'de çevirisini biraz yaptım ve topladım. sorunsuz yükleniyor açılıyor, ama teme seçiminde yine aynı hata var. çeviriden sonra tema seçimi uygulamada hata oluşturuyor.

mraz

mraz

Üye
Telefonda, dil dosyası açılmıyor. PC'de çevirisini biraz yaptım ve topladım. sorunsuz yükleniyor açılıyor, ama teme seçiminde yine aynı hata var. çeviriden sonra tema seçimi uygulamada hata oluşturuyor.

İlgilendiğin içim teşekkür ederim.Geliştiriciye mail attım,bakalım artık..

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
:tşk:

Sagopacıyız79

Sagopacıyız79

Üye
Teşekkürler

SHS

SHS

Üye
Lollipop desteği almış uygulamaların dil dosyasını açamıyor arkadaşlar

mamix74

mamix74

Üye
Miui lite uygulamasini turkce yapabilirmisiniz

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Bu gidişle, gittikçe kullanışsız bir hal alacak. Önceki mesajlarda yazdığın gibi. Bu Apk Editor v1.90 nın acilen güncellenmesi lazım

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Ne güzel Bende, S4 9505 için 5.0.1 lolipop çıktı dedim ve yükledim. Ama lolipop yükledikten sonra ApkEditor açıldığı halde, hiç bir şeyi görmüyor malesef. sırf bu uygulama için lolipop'u geri kaldırıp kitkat'a geri döndüm malesef.
İnşallah en kısa zamanda güncellenir de bizde lolipopa geçeriz yine.

şun

Üye
Ne güzel Bende, S4 9505 için 5.0.1 lolipop çıktı dedim ve yükledim. Ama lolipop yükledikten sonra ApkEditor açıldığı halde, hiç bir şeyi görmüyor malesef. sırf bu uygulama için lolipop'u geri kaldırıp kitkat'a geri döndüm malesef.
İnşallah en kısa zamanda güncellenir de bizde lolipopa geçeriz yine.
Hocam sizin sözlüğünüzü paylaşırmısınız rica etsem ?

baskahmet

baskahmet

Üye
İlk önce çok sağol ne zamandır bunu arıyordum dostum :) ben sadece resources dosyasını çevirip bırakıyorum daha yeniyim diğerlerini elleyince yüklenmiyor. Şöyle geniş kapsamlı bir sözlük varmı işime çok yarayacaktır :)

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
İlk önce çok sağol ne zamandır bunu arıyordum dostum :) ben sadece resources dosyasını çevirip bırakıyorum daha yeniyim diğerlerini elleyince yüklenmiyor. Şöyle geniş kapsamlı bir sözlük varmı işime çok yarayacaktır :)
Birsey değil.
Zaten resources dosyasını çevireceksin, .xml uzantılı olan dosyaları da çevirebilirsin ama diğerlerine dokunma hata verir.

baskahmet

baskahmet

Üye
Birsey değil.
Zaten resources dosyasını çevireceksin, .xml uzantılı olan dosyaları da çevirebilirsin ama diğerlerine dokunma hata verir.
Şu ana kadar 3 tane uygulama çevirdim ama amatörce. Sözlüğün varsa paylaşabilir misin dostum rica etsem?

baskahmet

baskahmet

Üye
Dostlar bazı programların dil dosyasını açarken hata veriyor neden olabilir java vs diye

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
sayfa başındaki link bloke olmuş. Link verebilir misiniz ? Teşekkürler.
(Samsung galaxy alpha 4.4.4)

Üst Alt