Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Telefon ile)

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Sözlük hatası veren uygulama hangisi. Gönderebilirsen bakarım.

İşte onu bulmaya çalışıyorum telefonumda yüklü olan bir uygulama hergün hata verdiyor touchpal x diye düşünüyorum :hmmm

mürteza16

mürteza16

Üye
Test edilen modellere bunları ekleyebilirsin.

Avea intouch (Zte Blade)
Samsung Galaxy Wonder

byAndroid

byAndroid

Üye
Eyv.

007wolverine

007wolverine

Üye
test edilen modellere gmd ekleyebilirsin

GlasTes

GlasTes

Üye
Turkcell Maxi IQ Tabletide Ekleseydin Denenen Modellere :)

Siwaro63

Üye
Merhaba Arkadaşlar Bazi Programların Classes.Dex
dizinini açamıyorum apk editor ile tıkladığım zaman şu hatayi veriyor..ss olarak ekliyorum konuya

007wolverine

007wolverine

Üye
resorses.arsc onu acmalısın classes.dex dosyası sistemi çalışmasını sağlayan kodlar bulunduruyor belki bu programı yapanlat da onu düzenlemeye izin vermediği için bu hatayı veriyor olabilir.

Siwaro63

Üye
anlıyorum classes.dexte bir kaç düzenleme yapacaktım..olmuyorsa zorlamanin bir anlamı yok Teşekkürler

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum classes.dexte bir kaç düzenleme yapacaktım..olmuyorsa zorlamanin bir anlamı yok Teşekkürler

classes.dex te bazı uygulamaların popup'lar (baloncuk diye tabir ettiğimiz) uyarılar veya uygulamanın arkaplanda çalışan sistemsel özelliklerini belirten dil dosyaları da bulunabiliyor.
Eğer-ki telefon açmıyorsa bu uygulamanın orayı açmasına izin vermediği(kilitlediği) anlamına gelir. Eski ApkEditor1.70 ile hiç açılamıyordu classes.dex dosyası ama şimdi iki sürüm sonra ApkEditor1.80 ve 1.90 da düzeltmeler ve sistem hataları giderildi.

Son düzenleme:

Siwaro63

Üye
Teşekkürler İlgi Ve Alakaniz İçin.

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

Üst Alt