Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

kibele55

Üye
merhaba anlattığınız gibi bir uygulama denedim ayıkladım türkçe yaptım kaydettim topla dedi no dedim herşeyi yaptı sorun felanda vermedi telefona apk yı attım kurdum hatta adı da türkçe olarak çıktı ancak programı açıyorum ancak açar açmaz daha açamadam telefon "malesef uzak masaustu durdurdu" hatası veriyor bu arada çevirdiğim program remote desktop idi. bana hiçbiyerde hata vermedi sorun ne olabilir fikriniz var mı ?

orhanayik

Üye
teşekkürler dostum çok güzel program..hemen indirip basit bir uygulamada denedim ve başarılı oldum şimdi ise bana lazım olan uygulamaları çevirmeye....ama bir sorum olacak sen şöyle demişsin 'APK isminde boşluk ve özel karaketler ve türkçe karakter kullanmayın ' diye eğer bunlar varsa ne yapmamız lazım, ayrıca özel ve türkçe karakterler hangileri. şimdiden teşekkürler başarıların devamını dilerim.....

- - - Eklendi - - -

Paketlemede hata alan arkadaslar hatanin nerde oldugunu program icinde olusan txt'in icine baksinlar orda ceviri yaptiniz neresi ise numarasina gire yaziyor error diye o dizeyi tekrar duzenleyin yeni bastan yapmaniza gerek yok.

dostum bu txt dosyasını bulamadım nerede ve hangi klasörün içinde oluyor yardımlarını bekliyoruz tşk....

Uzunkay

Üye
idare eder

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum çok güzel program..hemen indirip basit bir uygulamada denedim ve başarılı oldum şimdi ise bana lazım olan uygulamaları çevirmeye....ama bir sorum olacak sen şöyle demişsin 'APK isminde boşluk ve özel karaketler ve türkçe karakter kullanmayın ' diye eğer bunlar varsa ne yapmamız lazım, ayrıca özel ve türkçe karakterler hangileri. şimdiden teşekkürler başarıların devamını dilerim.....

- - - Eklendi - - -

dostum bu txt dosyasını bulamadım nerede ve hangi klasörün içinde oluyor yardımlarını bekliyoruz tşk....

uygulama ismini yeniden adlandır şçğüıöÜĞŞİÇÖ harfleri türkçeye özeldir

mersimersi33

mersimersi33

Üye
merhaba, ustad uc_8.4.apk uygulamasının strings'e ulaştım ve değişiklik yaptım tr. ama olmuyor sorun apk11 toplama yaparken y/n > n yapıyorum olmuyor ilk bölüme geliyor. nasıl yapacam şaştım yardımcı olun ustadlar. türkçe karektereri ü-u,ç-c-ş-s vs değiştirdim gene olmadı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
her uygulamada kesin olacak diye bir durum yok ilk parçalayı sonra dil dosyasında tek satır düzenleyip toplayıp imzalamaya çalışın baktınız sorun yok komple tr yapabilirsiniz boşuna uğraşmayın dediğim gibi önce deneyin sonra çeviri işlemine başlayın

bosjo

bosjo

Üye
Juice Defender in normal versiyonla halletmeye çalıştım.2 defa yaptım yüklüyorum telefona gene ingilizce hiç değişmemiş nerde hata yapıyorum ?? ilk başlıktaki gibi uyguluyorum(hata almadığım halde n ye bastım snra imzaladım . Bi türlü türkçe olmuyor nedeni nedir ?

Preloader

Preloader

Üye
:tşk:

bilal3734

Üye
Çok Donuyor Program Telefon Hiç Donmuyor Neden?

Heroata

Heroata

Üye
Ha pc içinms

mardinli.mati

mardinli.mati

Üye
eline saglik pasam

ecel227

Üye
22 -1-9 a bastıktan sonra programdan çıkıyor bunun sebebi nedir ?

ozkanwap

Üye
apk duzenleyici açılışta java bulunamadı gibi bi uyarı veriyor. iide hangi java yuklenecek adb dahil epey dökümanım var .

HelpMan

Üye
Süper bir uygulama. bu türkçeleştirme işine yapacak. apk uzantılı bişey olsaydı ve bizde telefona yükleseydik aslında hiç fena olmazdı.

- - - Eklendi - - -

Süper bir uygulama. bu türkçeleştirme işine yapacak. apk uzantılı bişey olsaydı ve bizde telefona yükleseydik aslında hiç fena olmazdı.

ferman_

Üye
Saol

camosur

Üye
Toplamada bende hata veriyor.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
dostum eline yüreğine sağlık, pc başına geçer geçmez hemen test edip sizleri bilgilendireceğim ;)

saynesim

saynesim

Üye
Eline sağlık

ecel227

Üye
Toplamada bende hata veriyor.

Her uygulamayi turkcelestiremezsiniz ozellikle sistem uygulamalarini bunun icin telden ceviriyi dene en garantisi ayrica bazi cevirilerde hata yapiyorsan hata alirsin

• Beğen
Tepkiler: noss_bar

erbil51

Üye
teşekkürler

Üst Alt