Apk Modifier MOD . 3.6-TR

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Apk Modifier MOD . 3.6-TR

• 3 yıl önce paylaşıma sunduğumuz ve ortak arkadaşımızla birlikte TR dil dosyasını eklektirmiş olduğumuz Apk Modifier, şimdi güncel sürümüyle ve değişmiş olarak karşımızda...

• APK MODİFİER 3.6 sürümüyle birlikte menüsünü değiştirilmiş ve üzerine modifiye edilmiş bir Çeviri Editörü olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • MOD sürümüyle birlikte, uygulama içi verilen TR eklentisi dahil tüm dil ekleri kaldırılmıştır.
  • İşin güzel yanı, eski editörümüzün iç menü işlevselliği değişmemiş.
  • Ayrıca; sözlüğe kaydetme/sözlükten alma gibi yapısal özellikler aynı kullanılabilirlikte.

• Özellikleri:
  • Dosya yöneticisi işlevleri( kes, kopyala, yapıştır, yeniden adlandır, sil, vb..)
  • Zip dosya yöneticisi,
  • apk imzalama,
  • so kütüphane dosyası sembol adı editörü
  • Res kaynak dosyası karıştırma
  • Dex dosyasını Compile etme(toplama) ve decompile etme( ayrıştırma)
  • Apk dosyaların küçük resimlerini görüntüleme,
  • arsc, dex, xml String düzenleme desteği.

• v3.6 DEĞİŞİKLİKLER
  • 1. Dex, odex, vdex, hataları düzeltildi.
  • 2. Res kaynakları karıştırıldıktan sonra bazı yazılımların kullanılamaması sorununu giderildi.
  • 3. Arayüz detay optimizasyonu yapıldı.
  • 4. İmza sorunu nedeniyle imzalandıktan sonra apk'nin yüklenemediği bazı sorunları giderildi.
  • 5. zipalign geliştirildi.
  • Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, aycan54, TheNightMare. ve 9 diğerleri

aycan54

Üye
Teşekkürler.Ellerine Sağlık.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Android 9 yüklenmedi

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler emeğinize sağlık
Mesaj birleştirildi:

Yüklenmiyor hatası aldım.Gm5 plus 7.1.2 RR rom

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bende denedim Xiaomi Redmi Note 8 cihazımda Android 9 da yüklenmiyor aynı şekilde.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Tabiki zipten cikardık , yukleme başarısız yüklenmiyor diyor

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Yükleyemeyen arkadaşlar,
1-önceki yüklemelerinizin kalıntılarını kaldırın (önerim; SD Maid ile)
2-kullandığınız telefonla ilgili veya sürümle alakalı sorun olabilir
3-telefonunuza başka bir çeviri proğramı (önerim; MT Manager ile) yükleyerek, imza kontrolü/imzalaması yapabilirsiniz.
4 diğer bi MOD ekledim, onla da kontrol yapabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
Mümkünse thumb'ı parmak işareti değil küçük resim olarak çevirmenizi rica ederim.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Mümkünse thumb'ı parmak işareti değil küçük resim olarak çevirmenizi rica ederim.

Haklısın. Tırnak işareti koymuşum ama nasıl olduysa çevirisini yapmadan geçmişim, orası, Küçük Resimler'i Göster olmalıydı.
Mesaj birleştirildi:

Yeni kullanıcı değilim. :)

Dostum farkındayım 'yeni kullanıcı' olmadığınıza, genelleme olarak yazdım. Hani; birşeyi iyi biliriz ama bazan unuturuz ya o hesap gibi yazdım.

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Gm8 android 8'de 3.6'nin altinda verdigin modlu surum kurulabildi. 3.6 ise kurulmadı. Ben de boyle ekleme yapayım. Eline sağlık.

Son düzenleme:

06Nurettin

Üye
konuyu güncelliyelim,uygulamanın kullanımı hakkında resimlerle anlatım ekliyelim,ayrıca editöre baktığımda sözlük filan yüklememiz gerekiyor sanırım bu kaynakları nereden bulabiliriz.ayrıca bu konu hakkındada bilgiler ekliyelim..teşekkürler.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
konuyu güncelliyelim,uygulamanın kullanımı hakkında resimlerle anlatım ekliyelim,ayrıca editöre baktığımda sözlük filan yüklememiz gerekiyor sanırım bu kaynakları nereden bulabiliriz.ayrıca bu konu hakkındada bilgiler ekliyelim..teşekkürler.

Uygulamanın kullanımına dair resimli ve videolu anlatım, bu konunun bulunduğu ana başlık altında sabit bir konuda verilmiş durumda. Anlatıma oradan ulaşılabilir.

Çeviri yaparken kullanılan kelimeler ve karşılıklarını kaydetme sırasında sözlüğe eklensin mi diye uyarı gelince onay veriyorsun, o zaman kendi sozlugunu oluşturmaya başlıyorsun. Yani bir yerden ekleme yapmana gerek yok, sen çeviri yaptıkça sözlüğün oluşup özgün bir hâl alıyor.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
arkadaşlar mx player pro video oynatıcının içindeki videoların bulundu kloserlerin rengini nasıl değiştirebilirim program içindeki drawable içinde hangisini değiştirmek gerekir

Mazdacı

Üye
Güzel uygulama

must2K

must2K

Üye
Eninize sağlık ilk fırsatta deneyeceğim

Üst Alt