AnyCool Yazılım Güncelleme ?

Sponsorlu Bağlantılar

ZalToR

Üye
    Konu Sahibi
AnyCool Yazılım Güncelleme ?
Arkadaşlar Nokia Sitesinden YAzılım Güncelleme Programını İndirdim.İsmide Nokia Software Updateder,Ben AnyCool Telefonumu Yazılımını Orjinal Yazılım Yükleme Şansım Varmı ? Yani böyle bişey yapabilirmiyim ?

facacan

facacan

Üye
Hayır yapamazsın adı üstünde nokia software updater nokia'lar için...

1eren1

1eren1

Üye
bu çin işi tellerde güncelleme falan yok aldıgın gibi kullanıosun ne tema ne oyun hiç bişi olmuyo bunlara 5 para etmez bütün çin işi telefonlar satın kurtulun benden tavsiye kardeşim :off:

nevzatz

Üye
valla bende de bii tane var almaz olaydım bii şifre girsim telefon kapandı bir daha açılmadı gittim telefoncuya program attırdım bu seferde 2 5 8 0 tuşları çalışmıyor ne yapsam ki satmakdan yada atmakdan başka

toprakxx

toprakxx

Üye
cin malları telefonu.hiçbir program oyun ve tema yuklenmiyo.bence çin malı telefon almayın diyorum.

AnakondaTR

AnakondaTR

Üye
Arkadaşlar Çin malı telefon şekil durur dışardan içine bişey yükleyemezsiniz 1eren1'in dediği gibi satmaya çalışın.Forumda zaten çin malına göre hiç bir içerik bulamazsınız.

hayko_hayko

hayko_hayko

Üye
bn yükledim ama oyun çokta güzel...:D

windtalkers34i

windtalkers34i

Üye
:d:TRİDENT WT2 ALDIM ÇOKTA MEMENUNUM..PROGRAM VE OYUNLARI YÜKLEDİM HARİKA GİDİYO..TABİKİ BAZI MEŞAKKATLERİ VAR AMA OLSUN OKADAR..BİRDE BÜTÜN TELFONLAR YATAMAMEN YADA KISMAQN ÇİN ÜRETİMİ..
ÖNEMLİ OLAN KİŞİNİN BİLİNÇLİ VE ARAŞTIRARAK ALMASI..DOĞU BANKIN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİM EN İYİ TAKLİT İPHONE BENZERİNİ BULMAK İÇİN TÜM MODELLERİ DOKUN MATİK OLSUN JAVA SI OLSUN TEKNİK SERVİS VE GARANTİLERİNİ ARAŞTIRDIM..(MAKSADIM UCUZ AMA GÜZEL Bİ TEL ALMAK)..ORJİNAL İPHONE İLE NEYAPIYOSANIZ AYNISINI YAPA BİLİYOURM..(TABİ Kİ AYNI KALİTEDE DĞİL)..AMA ORJİNAL İPHONEYE O KADAR PARA VEREREK BENİM YAPTIK LARIMI YAPAMAYASNLARDA VAR..

Turkum_Turk

Üye
mrb arkadaslar benım telefon trıdent mb-6700 cagrı merkezı ayarlarıyla oynadım karıstırdım
benı bırı arayınca telefonu acıyorum actıkdan sonra kendı kendıne kapatıyo.Bana bı yardımcı olun arkadaslar bu telefona format atma sifresi yokmu bıde arama engelleme sıfresı bunları bılsem kendım halletcem.

akyzmn

akyzmn

Üye
Guzel

commagene_02

Üye
arkadaslar çin tlf aldım hıgt speed sim onu tıkladım telefon daha acılmadı arastırdım yazılım yüklenmesı gerekıyormus tekrardan.garantıye gönderdım adamlar yazılım yükledık acılmadı dedıler baska bır sorun var dedıler tlf 10gündür garantıde 15 gün daha bekle dedıler arastırdıgıma göre yazılım olarak sorun var donanımsal sorun yok ama servıstekıler öyle demedı ve netten bakıyorum herkes yazılım yüklenınce olur dıyolar sız bu konuda ne düsünüyorsunuz???? cvp için sımdıden tsk ederım

gaslans06

gaslans06

Üye
evet adı üstünde Nokia Software Updater yapamazsınnn...!!! ;)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar Anycool Software Updater programı varmış diolar sizce doğrumu ?

misterkadir

Üye
arkadaşlar saçma konuşmayın asıl çin telefonlarda özellik çok her şey de yüklenebiliyor nokialara bakın her şey kısıtlı

kemal_engin_

Üye
selam arkadaslar
bende cin iphone 32 gb hafza kartli var .. tel usb kablo ile baglayip yigin belek secin sonra bilgisayarimdan acin ve ne yuklemek istiyorsun oyunmu onceden pcye indirdigin jar uzantili dosyayi al ve tel deki received dosyasina at ve telden gir calistir bende oluyor ayrica muzik video 3gp program ben opera 5 indirdim calisiyor ... gprs wap mms butun ayarlar ok sorunsuz yalnizca cepten mail almak icin hotmail pop3 olmadi burdan aldigim butun bilgileri denedim .. yardim..? bu cinlerde ekrana applikasyon eklenmiyor veya bilen varsa soylesin
herkese kolay gelsin

ksk21

Üye
yazılım yukleme giçbir şekilde olmamaktadır en güzeli sadesi fabrika ayarlarına dönmek baska secenek yok

cemal344

Üye
ya üç bek kuruş verin 5800 alın farkı görün çin mallarıyla uğraşmayın üstelik 2 yıl da servis garantisi daha ne isteyim.widget yükledim htc gibi oldu istesem iphone gibi prg yükleyip iç görünümünü değiştiriyorum.

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
cin malı telefonlar yazılımı ve oyun tema genelikle bu pırogramla yüklenir sipiderman baxsırla yülenir oyunlarıda uzantısı jar veya sis ve sisx deyildir başka bir uzantıya sahibtir veya dosya halinde sipidermanla sisteme atrsın 05336446863

ykahraman35

Üye
ben dokunmatik çin ıphone birçok program ve oyun yükledim. önyargılı olmayın sadece marka telefonlara fahiş fiyat ödersiniz. radyo,televizyon internet msn ne ararsan var.

enescebeci

enescebeci

Üye
saolın