Anycool t828 gizli kod sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ortaoren

Üye
    Konu Sahibi
Anycool t828 gizli kod sorunu
Anycool t828 china malı telefonuma *#3646633# gizli kodlarından girdim ve bazı ayarları değiştirdim. telefon kapandı ama sonra açılmadı açılması için ne yapmam gerekiyor.

cevap verirsemiz sevinirim
:)

JoJo17

Üye
aldığın yere gitmen en büyük tavsiye

tuatu

Üye
aynı sorunu bende yaşıyorum galiba biz telin işletim sistemini sildik yeniden yüklenmesi gerekiyor bende f988 var kodu girdikten sonra çıkan menüden high speed sim denilen ayarı okeyledim tel kapandı dahada açılmıyor inşallah yeniden yüklemek açar .

schumici

schumici

Üye
telefonunla ilgili sorun için birde şu bölümdeki arkadaşlardan yardım iste. eminim sorununun çözümüne daha çabuk varacaksın:oke:
Diğer Cep Telefonları

tuatu

Üye
ben aynı sorundan teli servise götürdüm onlar açamadılar iki gün içinde uğraşıp bana dönecekler benim tavsiyem anycool tel almayın yada almak istiyosanızda bilmediğiniz yerlerini kurcalamayın

schumici

schumici

Üye
ben aynı sorundan teli servise götürdüm onlar açamadılar iki gün içinde uğraşıp bana dönecekler benim tavsiyem anycool tel almayın yada almak istiyosanızda bilmediğiniz yerlerini kurcalamayın
en başta söylediğine kesinlikle katılıyorum bu tarz mallardan kesinlikle uzak durun:oke:

zahid12

zahid12

Üye
kardeşler ben superfone aldım garantili mükemmel sesi anycooldan daha iyi almanızı tavsiye ederim ama elden değil mağzalardan ben konyada türkcell extradan aldım

schumici

schumici

Üye
inşallah sabrınız ve sağlığınız için sorun çıkartmaz

omer_ozmen_34

Üye
kardeş ben de anycool t828 var ben de forumlarda turlarken o kıodu gördüm ve sim kart hızlandırma vardı kapalıydı açık yaptım telefon gitti telefoncuya gittim 10 ytl ye yaptı

masri2004

Üye
:hmmmbende aynı sorun oldu servise gittim 5 ytl ye flash attı bundan sonra bilmediğim yerlere girmeyecem taki bu kodun sırrı çözülene kadar

echoman

Üye
usta nerde bu flaş atan yer ya
bende girdim ***** gibi ama tek derdim sesini açmaktuı

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sanırım sistem ayarlarıyla oynamışsın doğru servis veya yazılım.

ceptel2327

Üye
Programı bozulmuş.

frıs

Üye
auto sim e girmeyin kapan masıl arkadaş lar

muhammed53

Üye
arkadaşlar HİGH speed Sim e tıklamayın telefon kapanır ve daha açılmaz.Tekrar yazılım yükletmeniz gerekir..

visali

visali

Üye
ya arkadaşlar bendede samoi t628 var da temadır şudur budur oyundur neyn tükleyemiyom anlıyacağınız bu çin telleri çok dandik:nono:

--------------- Ekleme ---------------

bu aralar bu lafı çok kullanıyom ama keşke almasaydım bu t628 i :agla

rahim25

Üye
bende ancoll vardı *+3646633* girdim hing speed sım vardı tıkladım telefon god by dedi ve gitti artık ne şarj alıyo nede acılıyo tık yok bunun sebebini araştırdım telfonun sistemini kitlemişim telefoncuya gittim icine para girmiş diyo 25 ytl verdim tamire yarın gel dedi al geldim almaya diyo acılmadı sorun ne dedim sorun yok yazılım alıyo pcde calışır diye gözüküyo ama tık yok acılmıyo cakmaklaması,na bakıcam diyo yarın gel diyo hep demek ki bu telefonlar artık kapsama alanına girdi hayırlı uğurlu olsun bu nu yapanlara:yuru:megafon:

idrisunal

idrisunal

Üye
aramızda telefoncu arkadaşlar varsa nasıl yapıldığını soyleyiversin:)

altan 53

Üye
yeni yazılım attırmanız lazım,çünkü flaşını yaktınız hıg speed sım e basmışsınız telefon kapandı.birdahada açılmaz.tamirciye müracat

--------------- Ekleme ---------------

anycool cep forumda çin telefonları hakkınde herşey mevcut bakabilirsiniz.

burak_85

Üye
5 tl ye mi yaptırdın