Anycool T818 Çift Hatlı, TV, Radyo ve Birçok Özellik

Sponsorlu Bağlantılar

gkr22

Üye
Bu telde mms gönderimi problemi olanlar varsa yardımcı olsun

safat

Üye
arkdaşlar ben tlfondan i aldım çok güzel ama size bir kaç önerim olacak telefonu alırken kesinlikle orjinal alın çakma anycollar kesinlikle sorun çıkartıyor

Soneday

Soneday

Üye
Bana göre çok berbat bir cihaz.
Tek belirgin özelliği TV olması onun dışında 3310 ile aynı :oke:

sevgibulutucan

Üye
Anycool çift Hatlı telefon gercekten bir harika ama birde şarjı uzun süre gitse dahada süper olacak.her akşam şarj etmek zorunda kalıyorum.

ramkop

Üye
çok güzel telefon ben kullanıyorum hiç bi şey olmadıııı çok memnun num

Catty

Catty

Emekli Yönetici
tam bi fiyatı yok ama GG den 300 ila 400 arası satılıyo :)
yha BEnim Tanıdık VAr Tlefonlarımı Ondan Alıyorum Bana dedıkı 120-130 Dolara alıyoruz Geriside KaR DEdi Yanı 120 Dolardn sonrası adamın kar'ı oluyor.

CanceR

CanceR

Üye
    Konu Sahibi
yha BEnim Tanıdık VAr Tlefonlarımı Ondan Alıyorum Bana dedıkı 120-130 Dolara alıyoruz Geriside KaR DEdi Yanı 120 Dolardn sonrası adamın kar'ı oluyor.

bu mesajı şu tarihta atmışım ben 29.04.2008, 19:02 yani 8 ay gibi bi süre geçmiş şuanda 2. elleri 60 dan başlıyo
sıfır fiyatları ise senin dediğin fiyatlar arası ama her modeli aynı fiyat değil en pahalıs 200 ytl gibi bi ücret...

darbaniyo

Üye
ben 100 tlye satıyorum alan warsa mesaj atsın

--------------- Ekleme ---------------

tele gofon hiiç birşeyi yok sadece kenarları soyuldu gıri kısımlar bide kalemi kayıp
100 tl alan warsa [email protected] eklesin

zalim123

Üye
bende bu telefonun aynısı var ve çok iyi telefon çok güzel

okaycoban

okaycoban

Üye
tam bi fiyatı yok ama GG den 300 ila 400 arası satılıyo :)
yok kardeşim yaa 300 400 arası değil 200 ile 300 arası çünkü 400 olsa 50 tl daha üstüne koy dokunmatik nokia telefonu al :ehe hatta 270 veya 265 tl yanılamzsam :oke: :bigstar:

huker48

Üye
ben nasıl alacağım bunu yardımcı olun

--------------- Ekleme ---------------

ben nasıl alacağım bunu yardımcı olun

Üst Alt