Anycool f888 aldım *#3646633# yaptım orda birşey e bastım telefon açılmıyor yardım...ACIL

Sponsorlu Bağlantılar

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Anycool f888 aldım *#3646633# yaptım orda birşey e bastım telefon açılmıyor yardım...ACIL
Selam arkadaşlar ben anycool F888 aldım ve internette araştırdım ses nasıl açarım diye *#3646633# yap dediler bende yaptım ve orda kurcalarken ıngilizce bişey yazıyordu ona bastım telefonum 3 saniye sonra kapandı ve bir daha açılmadı...Bu sorunu nasıl çözebilirim .. Lütfen yardım edin...SAYGILARIMLA

Odysseus

Odysseus

Üye
Bir kod mağduru daha. Muhtemelen High Speed Sim yazısını seçtin. Cihazın yazılımını yeniden yüklemen gerekir. Firmware dosyalarını sitede verdim ama amatör kullanıcıların yapmasını istemiyorum. Sonra burada senin yüzünden telefonum gitti sözleri duymak istemem. En güzeli bir teknik servise götür 10 Liraya yeni yazılım yüklet.

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Bir kod mağduru daha. Muhtemelen High Speed Sim yazısını seçtin. Cihazın yazılımını yeniden yüklemen gerekir. Firmware dosyalarını sitede verdim ama amatör kullanıcıların yapmasını istemiyorum. Sonra burada senin yüzünden telefonum gitti sözleri duymak istemem. En güzeli bir teknik servise götür 10 Liraya yeni yazılım yüklet.
ama telefon açılmıyor ki nasıl yazılım yükleniyor...Açılmadan yükleniyor mu..?

Odysseus

Odysseus

Üye
Bu soruyu sorduğuna göre bence bu işe hiç kalkışma, direk servise götür.

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Bu soruyu sorduğuna göre bence bu işe hiç kalkışma, direk servise götür.
bir sefer telefoncuya verdim...30 lira ya yaparız dediler ama yapamadılar.Yazılımını bulamadık dediler...Kapalı iken nasıl yazılım atılıyor...Benim bir arkadaş var bu sitede nick: burak eski nick brk2008 ...O yapar sen bana anlatır misin kapalı iken nasıl yazılım atılıyor... Şimdiden teşekkürler...

ali_6

Üye
arkadaşım hiç telaşlanma hıgh speed sım yapmışsın bir tel tamircisine git ve 10 tl ye bi yazılım attır. ama o yazlım da her tamircide yok maalesef . ben bir ay aradım daha sonra buldum........

mahmutsen

Üye
bende concord e98 var açılmıyo yardım ediin

berkaytunali95

berkaytunali95

Üye
Ya Bu Çin Malı Telefonlarla Uğraşılmaz Mis Gibi Al Bi Nokia Tepe Tepe Kullan :d: :ehe

akart

Üye
ya ben de o hataya düştüm bir ara telefon açılmıyor şarj almıyor telefonun programlarını silmişsin ama iyi bir telefoncu açabilir

karanlık85

Üye
kardes bnde aynısnı yaptm tlefn cöktü tek care git yenidn yazılm yüklettr bn ole yptm

sevdalim70

Üye
kardeşim bendede var aynısı o kapandıysa yeniden program atılması lazım yoksa açilmaz:ağlarım:

themky

themky

Üye
evet güzel bir hataya düşmüşsün... telefonun hiç açılmıyor galiba... sim kartını, hafıza kartını çıkarıp açmayı dene ve bu kodla girdiğin bölümdeki ayarları bilmeden değiştirme...

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
istanbol kadıköy yzıcı oğlu pasajında yapıyorlar normalde yazılımı böyle atıyorlar aynı telefonu sipiderman diye bir programla sistemi kopyalar seninkine atarlar calışı baxsır olmadan cinmalı telefonlar usb yle yükleme yapılmaz arkadaşlar yapıldığı zaman ime de deyişiyor yazılım ime de atılır bu demktirki 20 tl vazgecersinizz telefon eski haline döner 05336446863

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar ama ben o telefonu attım.
Aldım 6630 fıstık gibi.
Birde iPhone 2gb çin mali var ama kullanmıyorum fazla.
Çünkü çin malından elim yandı bir kere ona fazla dokunmuyorum.
Hepinize teşekkürler.