Anycool F818 Tema Veya Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

delıcıozgen

Üye
aslında anycool teller nes uzantılı oyunları açıyor hafıza kartındaki games kılasörüne atıosun oradanda
telı acıp
oyun oynanan yerden similator games oradan list işte orada oyunlar bende t838i var çalıştırıo

gokhans229

Üye
ya eyvallah saolasın da nasıl açılcak buuu

Odysseus

Odysseus

Üye
Yok arkadaşlar bu telefonlara oyun yüklenemez...yanlız 1 modeli yanlış hatırlamıyorsam.....nes oynuyor....bunun dışında oyun yükleyen ve de oynayan şu anda yok........olmazda........java yok...işletim sistemi yok....3ayda kapatılır...stop oyuncak olarak oyun oynarsın ona bir şey demem sevgiler

Banlı bilgin :ehe:ehe:ehe:ehe

antonio00

Üye
saolasınız

accdy

Üye
hala tema bulan yok mu ? bu telin baştan aşağı bir işletim sistemine ihtiyacı var..

zeyno12

zeyno12

Üye
teşekkürler siteyi verene..

AMED123

Üye
tşklr sagol

HİTOZ

Üye
Arkadaşlar
insanlarla dalga mı geçiyorsunuz z1 kullanıcısıyım size güvendim üye oldum bu sitede hiçbisey yok bide bende sizin gibi tuzağa düşüp aldım bu teli memnun değilim

memnuncan

Üye
kardeş indirdim şifre istiyor

muratköse

Üye
üç ayda kapatılma lafı varya yalan kjim sölemişse aylarca kullananları biliyorum oyun yüklendiğine ve diğer telefonlaradan daha kaliteli oyun oynandığına eminim bunun bi programı var galiba ama halen araştırıyorum

xm5

xm5

Üye
üye ol aradığını bulma

ozaks

Üye
Sitede sorun var

sametyelman

sametyelman

Üye
Sitede sorun yok bence sende var bu sıte en güzel mobil site her türlü bilgi mevcut sorunun ne olduğunu yazda yöneticiler yardımcı olsun en azından.

general364g

general364g

Üye
başlıkları görüyorum anycool tema oyun die bi bakıom o da bizden istiyo bu ne yaa

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
var arKaşLar

1eren1

1eren1

Üye
içindeki oyunlar işletim sistemiyle gelen oyunlar dikkat ettiyseniz onları silemiyosunuz ayrıcada başka oyun yükleyemiyosunuz velasıl yüklenebiliyo diyelim ancak ve ancak bir tane belki iki tane atari oyunundan başka bişi yükleyemezsiniz 5 para etmez bu telefonlar satın kurtulun :nono:

_superman09

_superman09

Üye
nerde acaba program veya oyunLari? göremiyorumda?

niko0270

Üye
denemek lazım msj devamını sonra yazarım...

Üst Alt