Anti_Mosquitoll 2.01.sivrisinek kovucu türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

marvin26

Üye
nedense 6630 da çalışmıyor

Musical Otopsi

Musical Otopsi

Üye
arı kovuyomu acaba bu :D

--------------- Ekleme ---------------

yaa bide bunun çıkardığı sesi bende duyuyorum.bendemi bişey var yoksa telefondamı bişey var annamadım.

qwertycuma

qwertycuma

Üye
6630 da bazen çalışıyo bazen çalışmıyo doğrudur:) bt yi açmayı dene bazen oluyo

cemal28

cemal28

Üye
ellerine sağlık çok güzel şeyler ekliyosun

iskenlii

iskenlii

Üye
saol

oves_tr

oves_tr

Üye
çilekeş öncelikle sunmuş olduğun programlar için teşekkür ederim.bir sorum olacak sana ve diğer forum üyelerine.program çok ses çıkarıyor.normalde bizim duyamayacağımız şekilde ses çıkarması gerekmez mi?çıkardığı ses ağustos böceğinin sesini andırıyor.telefonum N70.

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
çilekeş öncelikle sunmuş olduğun programlar için teşekkür ederim.bir sorum olacak sana ve diğer forum üyelerine.program çok ses çıkarıyor.normalde bizim duyamayacağımız şekilde ses çıkarması gerekmez mi?çıkardığı ses ağustos böceğinin sesini andırıyor.telefonum N70.
Biraz sesi çıkıyor doğru telefonu biraz odanın uzak bölümüne koymakta fayda var

sekizbin

Üye
teşekkürlert

rapperfaruk

Üye
Ben geçen sene kullandım gerçekten işe yarıyor Thnxx

aauz

aauz

Üye
Ama nedense bende hiç işe yaramadı ve çok pis şarj tüketiyor.
kardes yuksek frekansta ses yayıyo yani tel ses cıkısı surekli acık durumda o yüzden sarj cabuk biter normaldir ama faydalı bir pro bence çilekeş kardese tskler

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca arkadaslar bazı s60 modellerinde ses bizimde rahatlıkla duyabilecegimiz kadar fazla cıkıyo sebebi ses cıkıs entegre faklılıgı sanırım

nizam67

Üye
emeğe saygı

gaddarno

Üye
teşekkürler

Zymenn

Zymenn

Üye
insanlarıı rahatsıız etmeyecek, sinekleri ise korkutacak (her sinek için geçerli değil) bir ses çııkararak yaklaşmalarini zorlaştiriyor diyelim. 100 çözüm değil ve telefonu geceleri sarjda bırakanlara önerilir. Mucize beklemeyin:)

Paylasim icin tesekkürler

yasar55

Üye
eline saglik

TERMİNATÖR2233

TERMİNATÖR2233

Üye
Turnoff'a dikkat edin galiba virüs var hafıza kartını kilitliyor.sakın karta format atmayın sadece bilgisayardan kata girin systemden apps ordan turn off klasörünü silin tele bi daha yüklemeyin süper bi pro ama bu sorun u vr

fatihaticefa

Üye
eywallah

mu_de

Üye
eline saglık bu akşam denemem lazım sivriler bizi bitirdi

liznem

Üye
güzel

yasin_2074

Üye
saolasın kardes