Anrufen Online > multiplayer

Sponsorlu Bağlantılar

zenci_nicki

zenci_nicki

Üye
eskiden oyunda kraldım.. :oke: DaRkStyLe :D Zirvede bıraktım 8 ay önce xd

Maxis_

Maxis_

Üye
serverler acılmıs arkadaşlar.

orhantoz

Üye
Merhaba arkadaşlar ben Pargali , AhmeTR beni oyunda bilenler bilir neyse ben sizden bizle hack paylaşmanızı istiyoruz Amerikalı bana anlattı ama olmadı türklerde anlatmam diyo beni ark ekleyin veya buradan paylaşıun turklerde ilerlesin .ben sadece 2 hile biliyom 1.istediğin lwde isdedgn ıtmi takma bıde peti süre sınırı olmadan sürekli geliştirme neolur paylaşın bildiklerinizi sorcerer de var telde.
usta bana yardımcı olsana

USAForever

USAForever

Üye
Merhaba Arkadaşlar Ben SahinPunk , Oyunda Sürekli Bedava Item , Para Vs Dağıtırım.. Bu Sayfada Her Ne Kadar Aramızın Bozuk Olduğu Arkadaşlar Olsada Ben Yinede Size Hack Konusunda Yardımcı Olabilirim.

Test Oyun Şimdi Kapalı Ama Açıldığında Bana Oyunda PM Atın : SahinPunk'a Size Üşenmeden Yardımcı Olmaya Devam Edeceğim.

----------Eklendi @ 00:09:57 ---------- Yazıldı @ 00:07:55 ----------

Facebook'a Girin

Anrufen Online COC - English diye bir sayfa orda yeni ingilizce versiyonunun tanıtım resimleri yayınlanmış.

Sayfa Adı : Anrufen Online COC - English , Başka Sayfada Bulamazsınız.

USAForever

USAForever

Üye
İngilizce versiyon =

orhantoz

Üye
yeni versiyonu çıkacak ondan kapalı galiba oyun

cmobile

Üye
gzl

alex_34

Üye
eskı anrufen acılmıs qencler

zenci_nicki

zenci_nicki

Üye
darkstyle nickli hesabım kimdeee??

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
eline sağlıx karddeşim

tayrebaz

Üye
wayyy dark usta bi türlü kesemedim seni yaw :-))

origo35

Üye
nokia 5800 ım var. oynayabilirmiyim bu oyunu ?

Mobinazmi

Üye
Çince yi açabilen var mi yardım etsin

mdma

mdma

Üye
arkadaşlar oyun açıldı diyosunuz da bende yine aynı hata var :S failed server

Mobinazmi

Üye
yeni versiyon çıktı ama çince oyun

USAForever

USAForever

Üye
burda ,

-uninvited

-uninvited

Üye
nokia 5800 ım var. oynayabilirmiyim bu oyunu ?

evet burdan indirdinmi oynayabilirsin önce aşağıdaki linkte verdiğim oyun sitesine gir girdikten sonra solda en üstte download butonu olacak ona tıkla tıkladıktan sonra "Symbian V5" yazan yerdeki 500 kb olan dosyayi indir.. indirme bittikten sonra kur ve aç açtıktan sonra karşına gelen herşeyi onayla otomatik yükleme başlıyacak.. dosya boyutu 37mb beklemende fayda var diyebilirm.. uyelik almada vs. sorunlar olursa sorabilirsin. Link: http://qy.wistone com

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
e oyun cince basil turkce yapcaz

Wiccecraeft

Üye
:tşk:

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
biri bana yardim edebilirmi ?
oyunu indirdim kurdum patch gibi bise geldi yuklendi bi secenek war kutucuk tik gibi ona basilmiyor zaten cince oyun :/ YARDIM EDIN LUTFEN

®®®®®®®®®®®®

Üst Alt