Anrufen Call of Champions s60v5 Oyunu (En İyi Online Oyun)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahaxi

Bahaxi

Üye
gerekli acıklamam sayfamda mevcuttur :) diger arkadaslar umarım sana yardım ederler . yardım isterseniz yabancılar dan beensad den isteyin .

yunus5055

yunus5055

Üye
kank tele format attım çince font gitti bi yüklermışin tekrar ..asıl carn şifresinide unuttuk iyimi :( bulamadım bi türlü ya yeni car yapmakta uzun sürer :(

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
oyunu baslatamadim karekterler war seciyorum olmuyo

ynk67

ynk67

Üye
oyun güzele benziyo deniyeceğim

• Beğen
Tepkiler: Staff35
yunus5055

yunus5055

Üye
oyunu baslatamadim karekterler war seciyorum olmuyo
Kardeş en soldaki kiz karakterin önündeki yazıya tıklıcan sonraki yerde 4 . Yere tıklıcan bunlar serverler oluyo türkler 4 te .. Sonraki ekranda alttaki 3 seçenekten en sol dakine tıkla ..sonra sırayla isim şifre ve şifre tekrar gircen alttaki seçeneğe tıkla .. Yeni hesap açmış oluyon yani ..Sonra bilgileri gir kutucuğa işaret koy beni hatırla olayı ışte sonra hemen altındakine tıkla bağlan demiş oluyorsun ve giriyo .. Gerisini sen bulursun zaten .

• Beğen
Tepkiler: Staff35
Bahaxi

Bahaxi

Üye
internetim yok bu yuzden yukleyemem.giriş adını ve sifreni bir kagıda yazman iyi olurdu aslında--guncel--

onurw58

onurw58

Üye
internetim yok bu yuzden yukleyemem.giriş adını ve sifreni bir kagıda yazman iyi olurdu aslında--guncel--
hocam bir şey soracam acayip büyük bir hort olacak ama :D ben bu oyunu symbian 3 te oynayabilirmiyim baya önce oynuyomuşun oyunu belki aklında kalmıştır

Bahaxi

Bahaxi

Üye
hocam bir şey soracam acayip büyük bir hort olacak ama :D ben bu oyunu symbian 3 te oynayabilirmiyim baya önce oynuyomuşun oyunu belki aklında kalmıştır
Maalesef sadece s60v5 ve iphone vardi belki oyun kapanmista olabilir 1 yildir girmedim cogu oyuncuda birakmisti zaten .

onurw58

onurw58

Üye
Maalesef sadece s60v5 ve iphone vardi belki oyun kapanmista olabilir 1 yildir girmedim cogu oyuncuda birakmisti zaten .
öncelikle teşekkür ederim cevap için ama bir araştırma yaptım ve android de anrufen 2 oyununu gördüm harika duruyor şimdi tam mt2 ye benzemiş nediyeyim böyle bir oyuna yazık olmuş çokda heveslendiydim telde mt2 oynayacam die :D

Üst Alt