Anlaşılması bile zor bir Sorunum Var [YARDIM]

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılması bile zor bir Sorunum Var [YARDIM]
Durum şöyle
Ben daha uzun bir kablo isteği ile ttec in 135 cm lik kaliteli olduğunu düşündüğüm micro usb kablosunu aldım sorunsuz şarj ediyor ama bilgisayara bağladıktan sonra şunu fark ettim
sorun şu bilgisayardan hiç bir veriyi telefonunum ne hafıza kartına nede kendi hafızasına atabiliyorum bütün dosyalarım %30 %35 kalıp 10 dk sonra dosya atılamıyor bu dosyayı atla diyor şuana kadar aklınızda iki türlü sorunun cevabı var.Ya telefon sorulu ya da kabloda sorun var diye düşünüyorsunuz ama ikisi de değil
şöyle ki telefonu eski(kısa) kablo ile bağlayınca sorunsuz veri aktarımı gerçekleştire biliyorum
ama öteki yandan yen aldığım kablo ile başka telefona bağlayınca(s3 mini) yeni kablo ile sorunsuz veri aktarımı yapabildim
şimdi diyeceksinizki pc de sorun var ama ondada sorun yok başka iki pc de aynı sonuç(hepsinde kies 3,ve genel samsung driverları kurulu)
yeni kablo ile telefonumdan veri çekebiliyorum dosya okuyabiliyorum ama hiç bir değişiklik yapamıyorum
bu sorun benimde kafamı karıştırdı okurken sizinde kafanızın karışacağından eminim bu yüzden cevabını bilen biri varsa lütfen söyleyin şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

Üst Alt