▀▄▀▄▀▄ AnimecileR BurayA ▄▀▄▀▄▀

Sponsorlu Bağlantılar

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Konuyu ilk sayfalara geri çağırıyorum :ağlarım:

Uruloki

Uruloki

Üye
ene burda böyle bir konu varmış tabi çok uzun zamandır sitede yoktum olabilir böyle şeyler neyse

bence en iyi anime bleach-bitmiş olsada mangası çok iyi gidiyor ve mart 2014 de geri gelecek denyor anime için-
tabi sadece bleach i izlemedim naruto var gintama(süper bir şey ), rurono kenshin, berserk-mangadan devam ediyorum-,devil may cry bunlar güzel animeler benim için tabi gintama daha bitmedi bitince başlıyacak anime arıyorum önerilere açığım

- - - Eklendi - - -

Evet, bilmiyorum yani yasak mı değil mi ?. Admine anime bölümü açalım demiştim modken ama herhangi bir değişiklik yok.

bence yasaktır sonuçta telefon uygulamarı paylaşılsada bu tür şeyler telif hakkına giriyor çoğu site bu yüzden kapatıldı tabi bunlara manga paylaşanlarda dahil yani şu an çoğu site illegal iş yapıyor bir nevi onun için paylaşmayalım :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Hoop, konu hortlamış. Naruto takipçileri nasılsınız bakalım bugün 326 çıkıyor. Süper gidiyor anime şu sıralar. :ehe

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
önerebileceğiniz anime varmı arkadaşlar

Bahaxi

Bahaxi

Üye
banada oneri lazim :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ben yeni başlayacağım :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
ben yeni başlayacağım :)

Kendi sevdiğim şeyleri paylaşayım sen konularına bakarsın turkanime'den oradan buradan ilgini çekene başlarsın ;

Bakuman (3 sezon)
Death Note
Code Geass (2 sezon + ekstralar)
High School DxD (2. sezon devam ediyor, ecchi dolayısıyla +16)
High School of the Dead (2. sezon 1-2 yıla gelir herhalde mangası devam etmeye başladı, +16)
Dakara Boku wa H ga Dekinai
Sakurasou no Pet na Kanojo
Hellsing Ultimate (Ultimate olmayınını izlemene gerek yok)
Shingeki no Kyojin (Devam ediyor ilk sezonu)

Evde değilim bu yüzden harddisc'ime bakamıyorum.Bakmadan da aklıma pek bir şey gelmedi şimdilik bunlara göz gezdir istersen :)

- - - Eklendi - - -

İngilizce-Türkçe manga, çizgi roman, figür v.s almak isteyenler Taksim'deki GON'a gözgezdirebilirler.Ayrıca internet üzerinden de alışveriş yapabiliyorsunuz.Elimdeki bir çok manga, çizgi roman serisini ve figürlerimin neredeyse tamamını GON'dan almışımdır.Düzenli müşterisi haline gelirseniz istediğiniz çizgi roman, figür v.s malzemesini de getirebiliyor.Ben 3 aylık Jump'lardan alıyorum mesela :ehe Fiyat olarak Türkçe'ye çevrilmiş gereklişeyler'in çizgi romanlarından 1-2 TL pahalı fakat hem çeşit daha çok, hem çevrilmesini aylarca beklemiyorsunuz hem de kalite olarak çok daha üst düzeyde oluyor.Çok az komisyon ekliyorlar hatta bir çok ürünü etiket fiyatından almak mümkün.

İnternet sitesi ;

www.gonkit.com
www.rob389.com

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Ano Natsu de Matteru'yu izleyebildim sonunda :ehe Her şey iyi hoşta sonu bildiğin hüzünlü son gibi ayarlamışlar.En sondak 1-2 saniyelik kısımda bak aslında mutlu sonla bitti deselerde bende " eee sonra ? Nasıl yani burada mı bitti ? Ben o mangakanın ***** " tepkilere neden oldu.Bu tarz anime, mangalar zaten genelde bende bu tepkiye neden olur :d: Hele Mirai Nikki...Mangasını okumama rağmen aylarca depresyonda kalmıştım.Hala aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyor -_-