Android'e Zarar Vermeden Windows 95/98/Me/XP/Vista/7/8 veya Linux Kurma

Sponsorlu Bağlantılar

brk3736

Üye
Pcdeki windows Xp kurulumunu 1 buçuk saatte tamamladı. Gerçekten sabır gerekiyormuş. Şimdi imaj dosyasını telefona atıyorum umarım olur teşekkürler

edit:
windows sonunda açıldı. kullanışlı bir şey değil ama farklı bir deneyim oldu hevesimi aldım en azından :)

Son düzenleme:
NR6630

NR6630

Üye
Arkadaslar lg g3 3gb ram 2.5 4 çekirdek işlemci sanirim kasmaz demi bide nette bisi gördüğüm chance my windows 7-yada 8 edition yazin tüm bunlari otomatik yapip yüklüyor sen hic ugrasmiyosun ama pc de net olcak

ersink

Üye
Arkadaslar lg g3 3gb ram 2.5 4 çekirdek işlemci sanirim kasmaz demi bide nette bisi gördüğüm chance my windows 7-yada 8 edition yazin tüm bunlari otomatik yapip yüklüyor sen hic ugrasmiyosun ama pc de net olcak
Kardeş sakın bulaşmayın sahtekarlar paranızı çarpma için yeni yollar uydurmuş! Böyle birşeyi başarabilseydi birileri öncelikle xda yıkılır valla! Çapraz platform destekleyecek henüz mobil bir işletim sistemi çıkmadığı için bu işler biraz sorunlu şu an!

• Beğen
Tepkiler: NR6630

murat0713

Üye
Merhaba;
yukarıda anlatılan gibi programı aynen kurdum pc ye sorunsuz kuruluyo. android (xperia z1) telefon için de bir kaç farklı siteden sdl indirdim bochsrc.txt içerisine yukarıda yazan programı da girdim hatta başka programlarda girdim ama bochs.apk telefona kurunca uygulama açılıyor siyah bir ekran çıkıp geri kapanıyor nedenini çözemedim yardım edin lütfen yoksa kafayı yiyecem..

romedon

romedon

Üye
Bu yolla nexus 10a w8 kurabilir miyim

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Arkadaşlar ben bi ara denemiştim. win 98 kurmuştum. Oldu. İçinizde şüphe olmasın çalışıyor.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba;
yukarıda anlatılan gibi programı aynen kurdum pc ye sorunsuz kuruluyo. android (xperia z1) telefon için de bir kaç farklı siteden sdl indirdim bochsrc.txt içerisine yukarıda yazan programı da girdim hatta başka programlarda girdim ama bochs.apk telefona kurunca uygulama açılıyor siyah bir ekran çıkıp geri kapanıyor nedenini çözemedim yardım edin lütfen yoksa kafayı yiyecem..
Uygulama Android'in yeni sürümleri ile uyumlu değil zannedersem. Bende HTC One M8 imde denedim ve olmadi maalesef. Gerekli apklarin güncel sürümlerini aradım ve bulamadımda açıkçası.

turancen

turancen

Üye
Ben s2 ile windows 98 açtım ve bayadır kullandım, winamp winrar, gibi bir sürü uygulamada yükledim takır takır çalıştı, hatta ileri gidip midtown madness 1 yükledim, videodan sonra masaüstüne döndü :D bildiğin windows 98 işte, bir müddet sonra macera bitti, sildim gitti :D

• Beğen
Tepkiler: abandonware
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Ben s2 ile windows 98 açtım ve bayadır kullandım, winamp winrar, gibi bir sürü uygulamada yükledim takır takır çalıştı, hatta ileri gidip midtown madness 1 yükledim, videodan sonra masaüstüne döndü :D bildiğin windows 98 işte, bir müddet sonra macera bitti, sildim gitti :D
MM1 i çok severim :)

Misafir

Slm bildiginiz gibi zenfon 2 çıktı bunda intel işlemci var 4 gb ram var windows 8 veya 10 yüklenir mi bu yolla :)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

osmanssss67

Üye
öncelikle bunu yayınlamak çok iyi olmuş :D ben bu yöntemle klavye ve mause bağlayarak minecraft tarzı fps oyunları oynayabilirmiyim (tablete klavye ve mause takılıyor)

Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
öncelikle bunu yayınlamak çok iyi olmuş :D ben bu yöntemle klavye ve mause bağlayarak minecraft tarzı fps oyunları oynayabilirmiyim (tablete klavye ve mause takılıyor)
klavye mouse ne ki ben gamepad bagşıyom :sirit:

Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
modemi nasıl baglayacan olum yavaş at biraz

Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
otg bendede var

Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye